Wpis z mikrobloga

@msq: może... ale to ostatni rok zanim młody do szkoły pójdzie.

Pozatym za drogo się tu robi, bo znowu zaczyna się szaleństwo na nieruchomościach.

To ten czas w roku, gdzie mnie dół dopada.

W tamtym roku dostałem 15% podwyżki.. a raczej korekty z wielką łaską, więcej póki co nie dostanę. Za dużo stresu Po ostatnich dwóch tygodniach, gdzie krok po kroku coś się pieprzyło z systemem, który mi zrzucili do testowania
A z nieruchomosciami to fakt - Dublin sie gotuje. Po 6 latach sie wynioslem na wies i nie zaluje


@msq: ostatnio koleś odemnie z pracy, co wychował się na farmie w okolicach Longford, mówił o domach 3/4 bed za jakieś śmieszne pieniądze w tamtych okolicach. Coś rzędu pół roczna pensja.

Nie mozesz na miejscu pracy zmienic?


@msq: musiałbym się przesiąść do pociągu zwanego software, bo innych ofert brak. To w
ostatnio koleś odemnie z pracy, co wychował się na farmie w okolicach Longford, mówił o domach 3/4 bed za jakieś śmieszne pieniądze w tamtych okolicach. Coś rzędu pół roczna pensja.


@rzet: ja na razie wynajmuje w Wexford duzy dom w cenie 2bed app w Tallagh :) Chce spóbowac pracy zdalnej.

Nie wiem jaka roczna pensje mial na mysli Twoj kolega, ale w zasiegu godziny od Dublina domy sa drozsze niz troche
ja na razie wynajmuje w Wexford duzy dom w cenie 2bed app w Tallagh :) Chce spóbowac pracy zdalnej.


@msq: no ja nie popracuje zdalnie, bo 1. polityka firmy 2. kontakt ze sprzętem.

Brat mieszka i pracuje na wiosce 45 km ode mnie i płaci za 4bed o 25% mniej niż ja za 2bed, który mam obecnie 300€ poniżej cen na daft ;)