Wpis z mikrobloga

Wyczytałem, że w #czechy posiadanie małych ilości #lsd jest legalne. Więc może łatwiej z dostępem? I np. przy wypadzie do Ostrawy, da się dorwać kilka papierów w normalnej cenie? Macie jakieś doświadczenia?
Kiedyś kupowałem 1plsd od jednego vendora z eu ale zwinął biznes. LSD a nawet analogi ciężko dostać, jak już to drogo i za bardzo kombinują z płatnościami przez btc i itp.

Wiem że jest przynajmniej jeden bardzo zakonspirowany Mirek który załatwi(nie pytajcie, nie wiem, nie pamiętam!) ale ceny ma imo zaporowe więc nie skorzystam. #narkotykizawszespoko
variat - Wyczytałem, że w #czechy posiadanie małych ilości #lsd jest legalne. Więc mo...

źródło: il_1588xN.1997760750_kccd

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@variat: Na pewno będzie łatwiej z dostępem, natomiast w samej PL też nie jest jakoś ciężko. W Czechach nawet jak przejedziesz granice z polski do czeskiego cieszyna to już w tych wszystkich sklepikach zaraz po przekroczeniu granicy wietnamczycy sprzedają ziolo spod lady xd
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: Do Ostrawy mam <90km i nikt mi nie "zapomni" wysłać paczki.
@HINI Fajnie ale ja tylko lsd. Zioło u nas też łatwo dostać. Od dresa z pod bloku po dilerów gwiazd. @OczydembaStaneli Podejrzewam:) Byłem tam kilka razy ale tylko na piwie. Nie mam doświadczenia z szukaniem takich okazji. Możesz coś więcej podpowiedzieć?

Aha. jestem tu od 15 lat. Nie jestem żadnym czeskim policjantem:)
  • Odpowiedz