Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze Mentzen szybko ogarnie tych korwinowskich debili sabotujacych Konfederacje


@schweizer: Utajony konflikt co najmniej dwóch frakcji trwa potajemnie wewnątrz Konfederacji już ponad rok. To co teraz widzisz to jego apogeum i jednocześnie epilog. Nie przebiega on po linii NN (Mentzen) RN (Tumanowicz) kontra Korwin ale część NN, część RN kontra część NN (Korwin) część RN (Winnicki).
  • Odpowiedz
@schweizer: bo g---o się ulało, narole i wiplerowcy chcą zrobić z Janusza kozła ofiarnego kiedy to Tumanowicz jako szef sztabu jest odpowiedzialny za fatalny wynik, dochodzi Sławek, który nie poradził sobie chyba ani razu z Petru przez te kilka miesięcy kampanii i słabiutkie tourne Bosak i Mentzen z helikopterami i wygibasami zamiast chociaż minimum merytoryki. Fakt jest taki że RN bez Korwina mógłby pomarzyć o sejmie a teraz mają drugą
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Taki z Ciebie Konfiarz, a wplątujesz do tego Brauna, który nie ma tu nic do rzeczy. To jest właśnie ten problem, że mieszacie wszystko z wszystkim i wychodzą potem takie farmazony. Z tym że neuropa i wrogowie Konfy robią to w wiadomym celu.
  • Odpowiedz
@schweizer: Przecież @Towarzysz_Pawulon ma rację. Samemu zagłosowałem na TD nie konfe właśnie przez to, że wyszły bardziej na powierzchnie prawdziwe poglądy pokemonów które miały 1/2/3 miejsca na listach i kompletne siano w głowie.

Do Korwina każdy był przyzwyczajony jeszcze od czasów gdy nie było konfy.
  • Odpowiedz
@lordziok: Gdzie pokemony miały wysokie miejsca na listach? Ja pierdykam, farmazon za farmazonem idzie na grubo widzę.

Do Korwina byłeś przywyczajny Ty kucu, dla normalnych ludzi teksty o zabraniu kobietom praw wyborczych i lekkiej pedofilii są nieakceptowalne.
  • Odpowiedz
@schweizer: przecież ta lekka p-------a to nic nie znaczyła tylko korwin swoje myśli ubierał w taki sposób, co innego jakiś spis gejów, który jest swoją drogą najgłupszym pomysłem od 10 lat gdy podobny spis tyle że "faszstów" chciał robić Palikot
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Wyjdź do ludzi, "ubierz swoje myśli" o pedofilii w taki sposób i zaobserwuj reakcję, to może zrozumiesz o czym my tu w ogóle mówimy. Spis gejów to wypowiedź wiecowa sprzed 4-5 lat, ot taka drobna różnica z tym co z pełną premedytacją odstawiał Korwin na samym finiszu kampanii. Braun zgadza się nie zgadza, nikt go w Konfie o nic nie obwinia i nie chce wyrzucić jak wcześniej kłamliwie zasugerowałeś.
  • Odpowiedz
@schweizer: XD typie ja cię mam na strzała, więc się hamuj, Korwin zawsze gadał takie rzeczy i to dużo mocniej niż teraz, przyciągał on za sobą jednak zawsze kilka procent ludzi najbardziej negatywnie nastawionych do całej sceny politycznej. Do tego miał bardzo dużą wiarygodność, obecna konfa jest postrzegana jako zgraja zamordystów i cwaniaków, którzy wycofuja się ze wszystkiego co wcześniej powiedzieli, a Mentzen potrafił zbłaźnić się na tle kogoś takiego
  • Odpowiedz