Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki chciałbym się poradzić was bo sam nie wiem co robić. Poznałem jakiś czas temu różowa na Tinder fajnie nam się pisało więc postanowiliśmy się spotkać. Było fajnie i zaiskrzyło laska 6/10 problem w tym że jest w FWB ze swoim przyjacielem od 2 lat gość ja pekluje regularnie nie powiem przeskadza mi to ona mówi że to nic że to tylko seks i przestańie się z nim spotykać nie wiem co robić.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow #fwb



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poznałem jakiś czas temu różowa na Tinder

problem w tym że jest w FWB ze swoim przyjacielem od 2 lat


ona mówi że to nic że to tylko seks i przestańie się z nim spotykać nie wiem co robić.

@mirko_anonim: Poważnie pytasz? Na seks sie nada, ale nie do związku skoro bzyka sie ze swoim przyjacielem od 2 lat i ma tindera xD

Jak chcesz bzikać, to bzikaj, ale nie
  • Odpowiedz
Było fajnie i zaiskrzyło laska 6/10 problem w tym że jest w FWB ze swoim przyjacielem od 2 lat gość ja pekluje regularnie nie powiem przeskadza mi to ona mówi że to nic że to tylko seks i przestańie się z nim spotykać nie wiem co robić.


@mirko_anonim: Ruchać w trójkącie.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli jeszcze nie jesteście razem, tylko dopiero byliście na 1 spotkaniu to w czym problem?

Przynajmniej wiesz na czym stoisz, jeśli laska chce coś więcej z Tobą ugrać to musi zerwać kompletnie znajomość z tamtym gościem i tyle.

Przedstaw jej jak wygląda sytuacja, że nie chcesz się więcej angażować bo Ci to przeszkadza i czekaj jak zareaguje.

Tylko pamiętaj, nie zgadzaj się na żadne kontynuowanie znajomości bez "benefits" i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: generalnie nie ma w tym nic złego że ma sobie to fwb, skoro nie jest z nikim w związku. Natomiast nie wiem czy dobrym pomysłem było chwalenie się tym. Prościej byłoby po prostu zrezygnować z tego układu o ile są szanse na stworzenie czegoś poważniejszego z kimś innym.
  • Odpowiedz