Wpis z mikrobloga

@officer_K: widac że nigdy w hotelu nie pracowałeś. zaraz Ci lewaku wytłumacze, bo mam znajomego w tym biznesie. Średnio dwa razy w tygodniu do mnie dzwoni i płaczę że kolejny gość bez zaświadczenia od biskupa przyszedł skorzystać z usług, a prawo nie pozwala mu na odmowę świadczenia usługi! Cóż za zamordyzm! Państwo nie do zycia! popatrz jak pszeciembiorcom cienszko w tym kraju!
widac że nigdy w hotelu nie pracowałeś. zaraz Ci lewaku wytłumacze, bo mam znajomego w tym biznesie. Średnio dwa razy w tygodniu do mnie dzwoni i płaczę że kolejny gość bez zaświadczenia od biskupa przyszedł skorzystać z usług, a prawo nie pozwala mu na odmowę świadczenia usługi! Cóż za zamordyzm! Państwo nie do zycia! popatrz jak pszeciembiorcom cienszko w tym kraju!


@Leniek: czyli jednak małżeństwo b0saków to związek dwojga najprawdziwszych katolickich
@officer_K to prędzej chodziło o sposób na nie robienie burdeli ze swojego przybytku w legalny sposób, a nie że Janusz prywaciarz chce sprawdzać akty małżeństwa. Coś jak marchewką jako owocem, czy co to tam było żeby wydusić wyższe dopłaty.