Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir Szyba wstawiona i cyk pora na CSa... tzn. na sprzątanie garażu. Gdzie ta budowa kampera? Znowu Blondyn wymyślasz jakieś bzdety, żeby tylko nic nie robić przy vanie. Weź się chłopie w końcu w garść, bo wykonujesz miliony zastępczych działań. Nie utrzymałbyś się w "normalnej" robocie z takim podejściem. Najbardziej rozśmieszyły mnie te pseudo mądre testy baterii. Ja nie wiem co ty chcesz osiągnąć tymi testami oprócz tego, żeby udawać przed widzami, że coś robisz. Po pierwsze i tak nie sprawdzisz wszystkich baterii, po drugie jak bateria jest wadliwa, to przecież jest gwarancja, po trzecie po roku to ty tych baterii i tak nie przetestujesz, bo nie będzie ci się chciało, a po czwarte - nawet jak przetestujesz to co ci niby da wiedza, że pojemność baterii spadła np. o 10%? Nic, bo i tak włożysz te baterie i będziesz dalej z nimi jeździł. Ot taka gówno informacja to będzie i tyle, ale co się przy tym narobisz i naopowiadasz to twoje xD
  • 3
@ArchDelux: w tym tempie to szybciej nabawi się operacji serca dzięki temu syfowi, który tak z współpracy ochoczo żłopie niż zbuduje tego kampera. Miałem w robocie pod sobą takiego młodego co pił jeden za drugim (ostrzegałem go) no i po roku przyszedł, że pilnie potrzebuje 60 tyś na operacje bo ma powiększone serce. Z jaką chorą satysfakcją mu odpowiedziałem, żeby napił się energetyka xD. Chłopak 21 lat.