Wpis z mikrobloga

Sytuacja na rynku #nieruchomosci we #wroclaw nie wygląda kolorowo z tego co widzę. Szukam czegoś 70mkw+ ale liczba sensownych ofert raczej nie powala XD Może #!$%@?ć z tego miasta i szukać gdzie indziej? Ktoś coś jakieś pomysły? Praca zdalna więc byle dostęp do usług był

#mieszkanie #kiciochpyta
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: ja się ostro zastanawiam nad kupnem działki w SW Katarzynie, Żernikach albo nawet w Kobierzycach, też szukam czegoś większego żeby można sensownie dwójkę dzieciaków wychować i nic nie ma :/
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: No i ile tych knajp z Wrocławia dojeżdża do Ścinawy? xD

Pod Wrocławiem oferta gastro dopiero się pojawia. W takiej Długołęce do niedawna to miałeś Kebab i Pizzerie. Teraz masz kilka lokali na dowóz, ale ceny za niego są takie, że opłaca się dopiero jak faktycznie całą rodziną masz coś zamówić.

Także sorry, ale ciut naciągany argument.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan a gdzie ja napisalem ze dowoza cos do scinawy? Op zapytal gdzie sa te fancy restuaracje więc podalem mu pierwszy lepszy przyklad. Napisałem tylko ze ciekawa oferta gastro wszędzie jest w gminach osciennych i tyle
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Napisałeś, że z samego Wrocławia dojeżdża Uber. Przecież napisałem wyraźnie, że nawet w takiej Długołęce która jest praktycznie tuż pod Wrocławiem jest problem żeby coś sensownego przyjechało.

Poza tym dodałeś, że w każdej gminnej ościennej. No ja bym się kłócił czy w każdej bo w niektórych na ten moment masz tylko kebab dalej także nie wiem.

Po prostu zwyczajnie mnie bawi argument, że pod Wrocławiem też są knajpy. No
  • Odpowiedz
@Reepo: jest w pytę. Typ mi rzucił ceną 11k/m2 na dożynkowej przy 70m2, druga na głebokich Stabłowicach 6km od AOW 10500 xD

Nie opłaca się tyle płacić za mieszkanie we Wrocławiu bez względu na to ile się ma pieniędzy
  • Odpowiedz
@Bumelante: zdziwiłbys się jak dużo knajp dowozi do Długoleki w takim razie :) Do tego np. Iwiny korzystają z knajp otwartych na Brochowie czy Jagodnie.

Natomiast to dalej jest nic w porównaniu do teog jak wygląda to w dowolnym miejscu we Wrocławiu.

@Ogau opłaca, nie opłaca. Jak chcesz gdzieś mieszkać jak człowiek to co zrobisz? Chatę wybudujesz? Ceny działek to też kosmos. Do tego weź dojeżdżaj do Wrocławia i
  • Odpowiedz
Jak chcesz gdzieś mieszkać jak człowiek to co zrobisz?


@Darth_Gohan: my powoli dochodzimy do wniosku, że lepiej szukać gdzieś na zadupiu, a za 10 lat kupić mieszkanie pod takim Alicante, gdzie w mniejszych miasteczkach 60-90m2 chodzą za 60-80k euro. Jak mam się kredytować na milion, żeby mieszkać na Jagodnie to śmiech mnie ogarnia xD

BTW chyba źle się dzieje na rynku, bo już kolejny agent do mnie pisze czy na
  • Odpowiedz
@Rinter: Ale przecież działki w tych miejscowościach co wymieniłeś co już w cenie małego mieszkania we Wrocławiu.. a gdzie budowa domu jeszcze.

Jeżeli nie wiążę Cię praca, to szukaj raczej po drugiej stronie Wrocławia, ew. Czernica, Miękinia.
  • Odpowiedz