Wpis z mikrobloga

@kepak: ja podobnie jak miałem taki rok, że jednocześnie pracowałem i studiowałem to miałem średnio 1.5 dnia wolnego miesiacznie i były to praktycznie zawsze niedzielę. W końcu komu się chce po robocie jeszcze po jakichs sklepach latać, bez przesady.
  • Odpowiedz
@kepak: to niezły nie ogar jesteś jak przez 6 dni nie znalazłeś czasu na zrobienie zakupów. Ja mam takie znajomego co pracuje po 8 godzin od poniedziałku do piątku i na nic nie ma czasu, ale jest tak #!$%@? organizacyjnie i życiowo, że ręce opadają.
  • Odpowiedz
@hugoooo Czasu na zakupy nie miałem od piątku do soboty, w reszcie tygodnia co najwyżej małe zakupy przy powrocie z pracy ( nie miałem wtedy samochodu). Generalnie do niedzieli były już pewne braki które trzeba było uzupełnić. Nie ogarami to są ci którzy uważali że jak zabronią handlu w niedziele to więcej owieczek przyjdzie do kościoła.
  • Odpowiedz
@kepak: chodzi o to, że każdy chce mieć wolna niedziele po prostu, a nie siedzieć w robocie bo jakiś nie ogra nie potrafi zrobić zakupów przez 6 dni. Wolny dzień w tygodniu nie odda Ci niedzieli, bo jak chcesz wyjść w sobotę ze znajomymi to nie możesz bo w niedziele do roboty. Ta niedziela pracują #!$%@? życie. Byłem w podobnej sytuacji jak Ty i problemów z zakupami nigdy nie miałem i
  • Odpowiedz
@hugoooo Jestem zdania by pracownicy mieli zagwarantowane dwie wolne niedziele w miesiącu + niedziela musi być dodatkowo płatna ( niezależnie od formy zatrudnienia). Zwróć uwagę że dużo ludzi lubi spędzać dzień w centrach handlowych i to też jest zabranie im pewnej formy wolności.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami ale co ma mają regulację państwowe do tego co robi prywaciarz, czyli i tak zapłaci tak jak za normalny wtorek cz środę a jak ci się nie podoba to droga wolna. Tak jak pisałem weekend powinien być dla ciebie i dla rodziny a nie zapierda..... Jak beduin.
  • Odpowiedz
@kepak

@gardzenarodowcami No i prawidłowo! Ja pamiętam moje studia zaoczne jak często wolną chwile na zrobienie zakupów miałem w niedziele wieczór


No to jest takie #!$%@?, że zawsze się da znaleźć czas na zakupy w tygodniu - tak #!$%@?, da się, ale co mi z tego, że pójdę po pracy po 19 do sklepu i nie kupię połowy warzyw, bo wykupione?
  • Odpowiedz