Wpis z mikrobloga

Mam pytanie dla mlodych ludzi. Moja Mama zaskoczona jest tak duzym poparciem opozycji wsrod mlodych ludzi a jako ze ja nim juz nie jestem to chcialbym zebyscie w kilku punktach podali glowne powody dlaczego chcieliscie odsunac pis od wladzy, zebym mogl jej to wytlumaczyc.
Z gory dziekuje za odpowiedzi i kulture.
#wybory
  • 22
  • Odpowiedz
@Kauabanga: izolacja na arenie międzynarodowej, fuszerka ogólna: tu ci imigrant przejdzie, tu rakieta przeleci i będziemy kłamać żeby nikt się nie dowiedział, niegospodarność, brak transparentności, tępa propaganda w tv, nastawianie społeczeństwa przeciwko sobie. To tak na szybko
  • Odpowiedz
@Kauabanga: złodziejstwo, propaganda w tvp, hipokryzja, rydzyk, brak reformy służby zdrowia i edukacji, wywalona w kosmos inflacja, tworzenie państwa przyjazego staruchom by tylko na nich głosowali, pierdzielenie o tusku przez osiem lat, reklamy tego co oni zrobili, przesadne rozdawnictwo i jeszcze wiele innych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Kauabanga: 500+, 13-14 emerytura, wchodzenie w dupe kościołowi, zakaz handlu w niedzielę, obsadzanie stanowisk w spółkach miernotami, ale wiernymi, dodruk pieniądza na masową skale jeszcze przed kovidem (miałem wpłaty w gotówce i 90% banknotów leciało z numeracją po kolei), propaganda partyjna w mediach publicznych, które są finansowane z naszych podatków, stawki zdrowotne wyliczane w oparciu o obroty (kto to #!$%@? wymyślił?), zwiększanie pensji minimalnej by obywatelom było lepiej, a tak naprawdę
  • Odpowiedz
@pawel_qweewq_1212: prąd w taryfie G z innymi kosztami wychodził 60-70 gr teraz jest 1,2-1,30. Natomiast taryfa C na której bazują wszyscy przedsiębiorcy zaczynając od małych sklepików poprzez piekarnie, fryzjerów, a kończąc na dużych zakładach skoczył z 1,1 zł na nawet 4 zł...
  • Odpowiedz
podajesz chyba cechy totalnej opozycji?

@Balonowy21: Pierwszy raz chyba widzę sformułowanie "totalna opozycja" poza tvp.

Dołączył 3 mies. temu

No tak...
  • Odpowiedz