Wpis z mikrobloga

Największą bekę mam z tych młodych ludzi głosujących na "demokratyczną opozycję". W faktach TVN było dziś dużo materiału z młodymi i oni serio wierzyli w to, że to jest jakaś zmiana XDD i powtarzane te slogany które nic nie mówią jak "prawa kobiet", "demokracja" czy "życie w wolnym kraju".
Oni po prostu nie pamiętają tych tragicznych rządów PO-PSL. Dziennikarka tvnu wprost do laski młodej jakiejś czy pamięta inne rządy niż pis to ona, że nie xD.Teraz młodzi chcą udawać nowoczesnych Europejczyków xD „patrzcie jacy my fajni jesteśmy”. Niedługo się przekonają czemu w 2015 roku ludzie nawet beznadziejny PiS woleli od nich.

#bekazlewactwa #polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy #wybory
  • 44
  • Odpowiedz
@peja3334: dokładnie przez tych młodych głupców będzie w tym kraju słabo. Ale oni muszą się o tym przekonać na własnej skórze bo nie pamiętają rządów PO
  • Odpowiedz
Największą bekę mam z tych młodych ludzi głosujących na "demokratyczną opozycję".


@peja3334: Bo jak wiadomo lepiej jakby zostawili PiS przy korycie albo zagłosowali na mini-PiS czyli k0nfę xD Weź Ty się puknij w głowę
  • Odpowiedz
  • 1
@HrabiaTruposz: to nie chodzi nawet o to. Bardziej chodzi o to, że te partie się niczym nie różnią od siebie. Jak chcesz to sobie głosuj na KO, ale nie mów, że walczysz o jakąś dobrą przyszłość czy inny sloganik, który powtarzają młodzi.
  • Odpowiedz
@peja3334: Ja pamiętam wiele poprzednich rządów. Nikt nawet nie zbliżył się do Pisu w wyprowadzaniu kasy państwowej. Pis potworzył sobie dziesiątki funduszy 'celowych', a także wykorzystał poprzednie do przekazywania pieniędzy firmom, fundacjom które się na tej kasie uwłaszczają. Przykładem starego funduszy niech będzie Fundusz Sprawiedliwości, który Ziobro sobie od tak kolegom rozdaje czy NCBiR.

Ale to i tak są pierdoły. Najważniejszą sprawą są zmiany niedemokratyczne i odkręcenie uzależnienia wymiaru sprawiedliwości od
  • Odpowiedz
Jezu ale ból dupy pisiorów i kucy. Kuce w 2015 uważały, że pis to zmiana na dobre przypominam xD Ale teraz uwaga udają, że pis i po to to samo mimo, że to gówno prawda.
  • Odpowiedz
@peja3334: najbardizej to mnie rozwala jak dla tych otwartych, uśmiechniętych, tolerancyjnych najważniejsze jest żeby pozamykać w pierdlu Holecką (przede wszystkim!), Gapinskiego, Jarkacza. Brakuje tylko żeby szubienice zaczęli budować, taki pozytywny przekaz
  • Odpowiedz
@peja3334: Przecież o to chodzi. Ja znam ludzi z prowincji na zachodzie kraju. Oni nie mieli jak związać końca z końcem. Ich syn pracował w zakładzie za 1300 netto a potem wyjechał do Niemiec. Teraz gość wrócił i pracuje za 7-8k brutto, ma dodatki na dzieci, rodzice 13 i 14, darmowe leki. I oni nienawidza PiS. Chciałem naprawdę z nimi pogadać i dowiedzieć się dlaczego. Mają tylko jeden argument "Niemcy się
  • Odpowiedz
@peja3334

@HrabiaTruposz: to nie chodzi nawet o to. Bardziej chodzi o to, że te partie się niczym nie różnią od siebie. Jak chcesz to sobie głosuj na KO, ale nie mów, że walczysz o jakąś dobrą przyszłość czy inny sloganik, który powtarzają młodzi.


PiS i PO niczym się nie różnią? Niech zgadnę - jesteś jednym z tych, którzy twierdzą, że TVP i TVN to też to samo?

Wiemzetowypisowcy.jpg
  • Odpowiedz