Wpis z mikrobloga

Największą bekę mam z tych młodych ludzi głosujących na "demokratyczną opozycję". W faktach TVN było dziś dużo materiału z młodymi i oni serio wierzyli w to, że to jest jakaś zmiana XDD i powtarzane te slogany które nic nie mówią jak "prawa kobiet", "demokracja" czy "życie w wolnym kraju".
Oni po prostu nie pamiętają tych tragicznych rządów PO-PSL. Dziennikarka tvnu wprost do laski młodej jakiejś czy pamięta inne rządy niż pis to ona, że nie xD.Teraz młodzi chcą udawać nowoczesnych Europejczyków xD „patrzcie jacy my fajni jesteśmy”. Niedługo się przekonają czemu w 2015 roku ludzie nawet beznadziejny PiS woleli od nich.

#bekazlewactwa #polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy #wybory
  • 44
  • Odpowiedz
@peja3334 Fajnopolacy znów nie wybrali gospodarki tylko Ukropolin Żymian i Covidian zamarchewkowanych szczypawką, następnym razem mam nadzieję na wywrócenie stolika i dzień sznura dla tych kukoldów i juleczek z kondominium.

Nie wiem co powiedziałem, wybrałem losowe słowa ze słownika Konfiarza, ale mam nadzieję, że docenisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peja3334: No ja pamiętam te mroczne czasy. W niedzielę można było pójść na zakupy do sklepu, cheeseburger kosztował w Maku 2 złote, telewizja publiczna ujawniała afery władzy, w Trybunale Konstytucyjnym zasiadali głównie profesorowie prawa. #!$%@?ę już od tego, że jak można porównywać standard życia w 2007 r. i w 2023 r., przecież to jest jak epoka- to tak jakby zestawiać 2007 r. z 1991 r. i się chwalić, jak to
  • Odpowiedz
@peja3334:
1. Czyli połowa tego, co za pisu
2. Ojej, tragedia XD
3. Znaczy się, obniżyli?
4. To i tak cud, że w kryzysie udało im się obniżyć z 20% za wcześniejszego PISu
5. Też mnie #!$%@?, że podnieśli tylko do 67, zamiast
  • Odpowiedz