Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: zostanie zdymisjonowany, dostanie solidną odprawę, olbrzymią emeryturę do tego jako konsultant z morzem znajomości w światku i w jego przypadku również półświatku będzie sobie dorabiał za świetne pieniądze.

Naprawdę chciałbym się mylić i te wszystkei granatniki touretty pinokie czy propagandowe trąby z tvpis trafią do pierdla, ale jestem przekonany, że będą sobie żyć z tego co ukradli jak pączki w maśle.
@GrammarNazi: Jak bym był przedstawicielem o mam przykład np, jestem x przedstawicielem, zbrojeniówki z x kraju czy tam czego kolwiek i nagle na liście zaproszonych on widnieje, to od razu kop w dupę.

A nawet jak bym był szczurem zwykłym, to bym go nie chciał mieć na otwarcie kanału, bo bym się bał, żę rury i kanały ktoś #!$%@?.

Ale spoko głowa, nie panikujmy, on u kumpli ma plecy, ale w
@lubie_pic_kakao: Z tego co mi wiadomo, ale popraw mnie jeśli się mylę, to ta sprawa nie miała nic wspólnego z rozliczaniem rządzących po rządach tylko sprawa ta doprowadziła do rozpadu koalicji i przedterminowych wyborów jesienią 2007 r., które PiS przegrał.

Nie twierdzę, że nigdy nie zrzucono nikogo niewygodnego w czasie trwania kadencji, tylko że nikt się nie będzie przejmował tym co było za poprzedniej kadencji bo ludzie mają pamięć na tydzień