Wpis z mikrobloga

@spevil: Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zostały wprowadzone domyślnie 6 miesięczne okresy abonamentowe dla usług.
Zmiana ta jest spowodowana bardzo dużą ilością zgłoszeń od klientów, gdzie była przekazywana potrzeba pojawienia się krótszego okresu abonamentowego. Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z nami w sprawie wystawionej proformy i ceny na przedłużenie usługi. Jesteśmy dostępni całą dobę: 22 454 48 10, kontakt@nazwa.pl.
Jeżeli ktoś chce, może do nas napisać lub zadzwonić. Wówczas na życzenie, domyślny okres abonamentowy trwający 6-miesięcy, zmienimy na okres12-miesięczny. ​​​​​​​

Koszt usługi w abonamencie 6-miesięcznym to połowa ceny za tę usługę w abonamencie rocznym.
czemu każdy wymaga zachodniego poziomu, a zachodnie modele biznesowe już są be? kiedy polaczki przestaną januszyć że hurr durr złodzieje bo kcom zarobić?
niektórzy myślą, że zbawiają świat i biednych ludzi bo "uświadamiają klientów",
Inni prowadzą biznes, wybierają świadomie i jako przedsiębiorca również z branży e-commerce zapłacenie nazwie więcej daje układ win-win. Ale ja po prostu oduczyłem się dokładania sobie pracy z szukaniem co rok tanszego hostingu na promocji i mogę skupić
niech chociaż nie będzie taka daremna


@theqkash: zakładając, że robie szeptanke faktycznie, to uwierz mi widziałem już dużo, dużo gorsze.

No ale prawda jest taka, że ja nie potrzebuję i nie chcę szeptać :) lubie te firmę i mówię o tym głośno. Tak samo jak Ty mówisz głośno, że nie lubisz.

Swoją drogą to ciekawy eksperyment socjologiczny, podrzucę to komuś na habilitację.
Wypowiadam się tu min na tematy polityczne czy fitnesiarskie,