Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd negatywny odbiór Oliwki? Jako jedyna jest bardzo pozytywna, miła, nie knuje, nie pie/doli głupot na prawo i lewo, no i jej reakcja na Jacka, który mówi, ze jednak chce do grycany…. Jak dla mnie top. Inne dziewczyny lamentują, jak on mógł, wymienić mnie, chcieć coś innego budować itd XD A ona, ze spoko, jak to czujesz to rób, fajnie. Jak dla mnie wszystko, co robi jest na plus. #hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
@alabamaworley: Oliwka jest słodka i sympatyczna, ale zarazem przez to niestety nijaka.
Snuje się tam trochę bez sensu, gdzie ja popchną, tam pójdzie. Widać, że przyjechała tam faktycznie na wakacje i nie ogarnia, dlaczego wszyscy chodzą i knują.
Lubię ja, ale jej nie kibicuję.
  • Odpowiedz
  • 42
@wu-wu-la nijaka czyli jaka powinna być? jest chyba obecnie najlepszą tam dziewczyną, widac ze jest otwarta na relację romantyczną (albo po prostu blizszą niz przyjacielską), chilluje sobie w programie jak na wakacjach i ewentualne zwycięstwo raczej traktuje jako dodatek, jak dla mnie diamencik i jaca dał dupy, a to ze dziewczyna nie knuje to dla mnie zaden minus
  • Odpowiedz
@hsossd: nie twierdzę, że nie jest najlepszą dziewczyna w hp7. Przecież napisałam, że jest miła i sympatyczna, do tego ma uroczy usmiech, który sprawia że jest śliczna :) .
Brak jej po prostu wyrazistego charakteru. A to, że nie knuje to dla mnie trochę za mało, żebym mogła jej kibicować...

Chociaż, gdyby wygrała, to po tym szambie, które zaserwowali nam w tej edycji byłaby to naprawdę miła niespodzianka.

A decyzja Jacy
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: Wątpię żeby cyc Grycany był tutaj jego argumentem w kwestii wyboru. Oliwia ma wielkościowo podobne,a do tego kształtne i dobrze dobrany biustonosz. A ta nie dość, że mocno zwisający cyc,to jeszcze 3 rozmiary źle biustonosz dobrany. Pewnie przypomina mu Matke albo babkę i dlatego tak go ciągnie do niej.
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: hmmm, nie nazwałabym jej nijaką, raczej przyszła z dobrym nastawieniem i trochę nie spodziewała się, że wejdzie prosto do gnojowiska. Moim zdaniem po prostu ciężko jest jej się odnaleźć, atmosfera jej nie sprzyja. Podobnie zachowywał sie Wikson w All Stars
  • Odpowiedz
Wątpię żeby cyc Grycany był tutaj jego argumentem w kwestii wyboru.


@GdziesTamChcem: i tu masz rację,
nie o cyce chodzi ,
ale o to że Oliwka która jest ładna,delikatna kobieca nie jest taką łatwą wyuzdaną latawicą jak ta słonica Cycata,
skoro taka cycata wredota sama się podkłada i zachęca ,,weź mnie'' to który facet nie zechce z tego skorzystać ?
  • Odpowiedz
@Amikamamy: pies na baby, nie facet. Facet ma swoje standardy, ale większość to psy na baby i wystarczy ze lekko uchyli spódniczkę i siedzi z wywalonym jęzorem. Tak jak @hsossd tez bym nie ruszył, tym bardziej ze dla mnie w ogóle ona nie jest atrakcyjna.
  • Odpowiedz
@wu-wu-la: Jacek to frajer. Jest w parze ze śliczną, dobrą dziewczyną, a marzy mu się funkcja podnóżka toksycznej Grycany. On jest jakby zaślepiony. Ma klapki na oczach. Zakochał się czy co? Przecież 9 na 10 chłopaków wolałby Oliwię niż Grycanę.
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: w punkt,w całości się z Toba zgadzam włącznie z ,,atrakcyjnością'' Cycatej ,,ok nie napiszę dostaniej z czym skojarzyło mi się to jej cielsko przy ,,imprezce basenowej'' bo mnie zbanują,
a i mi się oberwie za porównanie tej wrednej rozwalichy Cycatej do karmiącej lochy, ktora dope i uda ma jak udziec wołu,
szokujące jest też to że ona odwaliła taką negliż akcję przed kamerami,
lustra nie ma, czy jej oczy zaćmą
  • Odpowiedz