Wpis z mikrobloga

#wybory Głosowałem na Konfederacje i bardzo mnie cieszy ze PIS nie będzie u władzy ( ͡º ͜ʖ͡º) do zobaczenia przy następnych wyborach. Szanujcie się wzajemnie Polska jest jedna pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • 113
@qwerss: Wielokrotnie była mowa że takiej koalicji nie będzie, przez lata byli najbardziej opozycyjną względem PISu partią ¯\(ツ)/¯ ale nie będzie koalicja bo tak media mówiły ( ͡º ͜ʖ͡º) nie mam sobie nic do zarzucenia pozdrawiam
  • Odpowiedz
mieli tyle głosów żeby móc rządzić w koalicji to by właśnie tak było


@qwerss: Jaka partia najczęściej głosowała tak jak PiS w poprzedniej kadencji?
  • Odpowiedz
@Niegodoma: Z maili wyciekło, że taka koalicja właśnie miała być... A to, że najmniej głosowali wspólnie z PiSem to fajna zagrywka. Ich głos nie miał żadnego wpływu na wynik głosowania bo i tak PiS miał większość, a więc w spokoju mogli głosować przeciwko i udawać partię opozycyjną.
  • Odpowiedz
Z maili wyciekło, że taka koalicja właśnie miała być


@Ramboobambo: mail z początku kadencji, z członkiem jeszcze wtedy kukiz15/PSL xD

Ich głos nie miał żadnego wpływu na wynik głosowania bo i tak PiS miał większość, a więc w spokoju mogli głosować przeciwko i udawać partię opozycyjną.


czyli to tyczy się każdej partii opozycyjnej xD
  • Odpowiedz
@qwerss: tak, takie #!$%@? wyssałeś z mlekiem matki czy każdą informację z telewizji bierzesz za pewniak? Jak słyszę ludzi którzy mówią że na bank byłaby koalicja pisu i konfy to wiem że mam do czynienia z amebą umysłową. Na takiej samej zasadzie powinni ludzie gadać że NA BANK tusk sprzeda nasz kraj Niemcom albo że wpuszczą tutaj NA BANK tysiące imigrantów.
  • Odpowiedz
@qwerss: teraz Wy Polacy jesteście za to odpowiedzialni za decyzje rządu przez 4 lata od objęcia sterów Koalicji do następnych wyborów. Takie twoje rozumowanie i każda zła decyzja to będzie twoja odpowiedzialność- pozdro. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Głosowałem na Konfederacje i bardzo mnie cieszy ze PIS nie będzie u władzy ( ͡º ͜ʖ͡º) do zobaczenia przy następnych wyborach. Szanujcie się wzajemnie Polska jest jedna pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Głosowałem na Konfederację i bardzo mnie cieszy, że PIS nie będzie u władzy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do zobaczenia przy następnych wyborach. Szanujcie się wzajemnie - Polska
StaryWedrowiec - >Głosowałem na Konfederacje i bardzo mnie cieszy ze PIS nie będzie u...

źródło: ja_pierdole

Pobierz
  • Odpowiedz
@assninja: To prawda, jeśli opozycja która teraz przejmuje władzę zawiedzie to myślę, że ludzie już prędzej zaczną głosować na konfę niż znowu na pis... No chyba, że pojawi się znowu jakaś nowa siła polityczna :P
A jeśli będą rządzić dobrze to niech rządzą jak najdłużej ;)
  • Odpowiedz
@qwerss: Znowu ta wyimaginowana koalicja xD Gdyby nie szczucie PISu na konfę to może by miała z 9%, ale tak, na pewno szczuli na swojego jedynego potencjalnego koalicjanta xD

PiS mówi, że nie wejdzie w koalicję z Konfą
Konfa mówi, że nie wejdzie w koalicję z PiS
Reszta opozycji: PIS W KOALICJI Z KONFĄ NO MÓWIĘ CI TAK BĘDZIE XD
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja tu reprezentuje siebie a nie jakiś konfiarzy. Wojna partyjna weszła za mocno chyba do głowy. Dla twojej świadomości kiedyś głosowałem za PO czy ruchem palikota to teraz możesz w swojej głowie dopisać mnie to powców i palikociarzy. Ameby umysłowe niestety tak mają.
  • Odpowiedz
@qwerss nie, nie byłoby i nie byłby odpowiedzialnym mówię to jako wyborca opozycji antypisowskiej. To wciskanie Konfy w koalicję z PiS z "naszej" strony było żałosne i na poziomie szmat z TVP.
  • Odpowiedz