Wpis z mikrobloga

@L3stko: Memcen to taki Korwin 2.0. Fajnie się go słucha. Mówi fajne rzeczy. Niby prawdziwe ale jak przychodzi co do czego to niczego nie potrafi wybronić. Poza tym dumnie chwali się że wykorzystuje luki prawne w celu nie płacenia podatków.
Z takim podejściem można co najwyżej zabawiać kolegów przy ognisku a nie rządzić krajem.
@ivan777: jestem pod wrażeniem hejtu spadającego na konfederacje. Partia która nigdy nie rządziła i nie ma żadnej afery na koncie czy zawiedzionych oczekiwań, błędnych decyzji. Partia która jako jedyna krzyczała by nie zabijać gospodarki przy covid, czy o nadmiarowych zgonach. Mówiła że czemu umowa fitfor55 nie byłanegocjowaba z unią, albo o problemach ze zbożem z ukrainy, mówi tez o ograniczeniu kosztów państwa. Ja wiem że ta partia nie ma struktur i
@Microbiusz: Program partii to jedno. Przyznam że bardzo fajny. Tyle że ten program mają realizować konkretni ludzie. Ludzie, którzy powinni być ekspertami w swojej dziedzinie a nie zgrają chłopaków z kompromitującą przeszłością i niepoważnym zachowaniem.
@ivan777: W pełni się zgadzam, może po prostu czasem mnie bolą strasznie przepychanki słowne czy łapanie za słowa. Czy to w kwestii tej partii czy jakiejkolwiek innej.
Mi się wydaje że nie jest u nich najlepiej z listami ale też rozumiem że nie mają struktur samorządowych by przyciągać sensownych polityków. Ja miałem nadzieje że zdobędą np. kilkanaście procent. Choćby 12% co może pozwoliłoby przyciągnąć sensownych polityków. Wydaje mi się że to
@ivan777: żeby nie było to nie jest partia którą jakoś wielbie, po prostu dziwię się jak patrze na to że mniej hejtu spada na partie które mają dosłownie krew na rękach przez ograniczenie dostepu do leczenia podczas covidu czy zaduszoną gospodarkę (mówię tu też o opozycji bo też krzyczała o nasileniu obostrzeń). Podobnie z dodrukiem pieniędzy gdzie również opozycja głosowała za tak w różnych programach socjalnych. Czy np. PSL który od