Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Dokladnie. Ja mam niezla beke z antykucow, ktorzy mysla, ze Korwin poza sejmem = emerytura. Oni pewnie mysla, ze Korwin jest w sejmie nieprzerwanie od 30 lat


@Programista500plus: nie no co ty, ja bym nie chciał, żeby korwin odszedł z polityki. Nikt bardziej nie uwiarygodnia kucy w ich poglądach niż korwin, braun i katoszury z konfy xD

Oby tam byli jak najdłużej czego tobie i sobie życzę XD
@Kryspin013: Nie no ja nie twierdzę bynajmniej że on tam coś sensownego robił, ale co jakiś czas były jego odpały śmieszne jak hailował czy jakieś bzudry gadał o ludzkich śmieciach - imigrantach xD


@Zgrywajac_twardziela: no beka w #!$%@?, utrzymywanie nieroba, który zajmuje miejsce w sejmie.
@Kryspin013:

no beka w #!$%@?, utrzymywanie nieroba, który zajmuje miejsce w sejmie.


Chłopie, ale czy ja piszę że go popieram, i ze względu na te odpały ma mój głos? No nie, bardzo dobrze że wyleciał z sejmu, jednakże nie sposób odmówić groteski jego zachowania tam ¯\(ツ)/¯ To że miałem bekę z jego odpałów nie implikuje mojego poparcia dla Jonasza
@Zgrywajac_twardziela: ehh, nie chodzi o poparcie a niejako normalizowanie takich posłów. Większosć też miała bekę z pokrak z pisu i ich propagandy co skończyło się dwoma kadencjami pisu.

Chciałbym by w sejmie zasiadaly faktyczne elity a nie pokemony, na które ludzie potem mi odpisują "no ale przynajmniej śmiesznie było".

I te same zarzuty będę miał do obecnej opozycji jak się okaże, że będą tam trzymać pokraki, które jedyne co robią to