Wpis z mikrobloga

@staszszek: czyli szacujesz na jakieś 500 białych buteleczek zinhalowanego rozpuchu, ale nie ma pewności że to go upodobni do Wojtka z wyglądu, na pewno przestały by mu się zginać kolana i zacząłby mówić "całe te"
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: zle ci musi byc bardzo, ze nawet odpowiadasz dla mnie mając mnie na czarnej liście. Mądry jesteś z siebie niedouku?
Z fantazjami to leć do ola, ktory za chwile założy nowy gówno-kanał z donejtami i bedzie tlumaczył swoją porażkę:)

Najlepszego ci zycze i weź się się jakoś ogładż jak wyskakujesz tak niczemnie z tej swojej jaskini.

Co ty chcesz właściwie?
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos:nie udawaj cwaniaczka z miodem w uszach... ja znam te wasze chamskie maniery, gdzie nie można odpowiedzieć we wpisie, bo blok kliikacie. Twoj kolezka olgierdano nie jest wyjątkiem. Sam wręcz przyznaje sie, ze prowadzi mega cenzurę.. pytam się po co?
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Dla mnie to ty jesteś przymułem olgierdana, ktory teśkni za nim dozgonnie, a on ma swojego kochanka... ano i pewnie wąsik ci kostropatą mordę przyozdobił, chciałeś wziąć udział w wybororach, bo wybory są zarezerowane dla dorosłych ale też ci nie poszło, bo wygrał PIS. mylę się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz