Wpis z mikrobloga

@Pedroo: @suluf: w latach 04-07 wyemigrowało 400 tys, a 07-15 500 tys. Ta pierwsza fala faktycznie głównie efekt otwarcia rynku. Ta druga już niekoniecznie. Zresztą chodzi o fakt bycia wtedy (już) dorosłym i pamiętania do dziś tego, co się wtedy działo. Luksus, którego ta fala dzisiejszej "zbuntowanej" młodzieży srającej na PIS nie ma xD
ImienioslawNazwiskowski - @Pedroo: @suluf: w latach 04-07 wyemigrowało 400 tys, a 07-...

źródło: emg

Pobierz
@ImienioslawNazwiskowski: Jakby za rządów PO było wa razy tyle to byś mógł mówić o jakiś falach związanych z ich rządami a nie z możliwością i ilością pracy na zachodzie

Ta druga już niekoniecznie. Zresztą chodzi o fakt bycia wtedy (już) dorosłym i pamiętania do dziś tego, co się wtedy działo. Luksus, którego ta fala dzisiejszej "zbuntowanej" młodzieży srającej na PIS nie ma xD


@ImienioslawNazwiskowski: Ja kojarzę te czasy, pierwsze rządy
@suluf: aha, czyli mema pamiętasz xD


@ImienioslawNazwiskowski: Typie ja pamiętam jak to Kaczynski powiedział i jak to puścili w telewizji a nie mema.

bo skala przekrętów wtedy kompletnie #!$%@?ła skalę (OFE, VAT, Amber Gold, autostrady). Miliardy skradzione. PiS to przy nich aniołki xD


@ImienioslawNazwiskowski: O nie wiedziałem że testy hibernacji człowieka sie udały! Masz sporo do nadrobienia od roku 2015 kiedy cię zamrozili