Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka
Czyli teraz kanały jak #ator czy #sierzantbagieta niedługo będą musieli swoją narrację odwrócić o 17l80 stopni, że jednak Kaczyński zły, a platforma dobra. Oczywiście ator nasra do grudnia pół tysiąca filmów, że to już koniec, akopalipsa i od Polski rozpocznie się koniec świata i tak od stycznia będzie najlepszym przyjacielem Tuska ¯_(ツ)_/¯
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mexxl: przecież dla Atora wszyscy są źli, PiS zły, KO zła, Hołownia zła, Konfa zła, Lewica zła.
Obecnie nie ma partii, którą ten wybitny prawnik i ekspert ekonomiczny nie uważałby za totalne zło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Frygus96 @Apogryw @mango2018 odpowiem jak mogę zbiorowo.
Nie wiem, nie oglądam tego twórcy od kilku lat, wcześniej włączałem sobie go na słuchawkach do pracy (tak jest mi wstyd, chociaż seria z teoriami spiskowymi to lepiej się słuchało niż nie jednego ebooka). Jak skończyłem z nim przygodę to PiS był obrońcą polski, a reszta partii to zło wzięte z głębokiego pękła.
PS. Jakby ktoś nie wiedział Krzysio kandydował z jednej
  • Odpowiedz
PS. Jakby ktoś nie wiedział Krzysio kandydował z jednej partii...


@mexxl: Tak i przez to konfederacja jest bardzo przez niego wypominana. M.in. aby nie głosować na PiS i na konfederacje (tzn. wszyscy źli ale PiS najgorszy, a konfederacja na równi z nimi bo od razu zrobią koalicje), albo gdy jedna z osób z konfederacji nie brała udziału w ważnym głosowaniu w sejmie to jest to zawsze wypominane.

Żeby nie było
Apogryw - >PS. Jakby ktoś nie wiedział Krzysio kandydował z jednej partii...

@mexxl:...
  • Odpowiedz
@mexxl: Ator ostatnich filmach politycznych ostro orał PIS i Konfederację w tym zachęcał by głosować również na mniejsze partie by nie spełniać samospełniającej się wypowiedzi xD Ogólem przez hejty na Konfunię stracił sporą część widzow bo niby w filmach forsuje to samo co konfederaci (kosmici, tarota, podróże w czasie, magiczne energie, końce świata) + lekka proukraińskość z prochińskiego pov sprawa że widzowie dostają mindfucka. Trochę tak jakby srał na własne
  • Odpowiedz
@mexxl: Jeszcze nie, przynajmniej przez dwa miesiące póki Duda nie ogłosi Pinokia premierem po czym on nie uzyska wotum zaufania ( ͡º ͜ʖ͡º) + jeszcze zostaną Obajki, Glapy i TK do przemielenia
  • Odpowiedz