Wpis z mikrobloga

Ale to keło jest kłamliwe ( ͡º ͜ʖ͡º) lewary pieprzą, że policja gazowała kobiety na strajku niczym SS-mani w obozach koncentracyjnych, to gówno prawda, bo manifestujące były agresywne, a policja próbowała utrzymać porządek na manifestacji i to nie był strajk tylko wściek macicy na PiS, bo ten nie chce zalegalizować aborcji, a po drugie nie strajkowały normalnie tylko wczynały zamieszki, zresztą chyba każdy pamięta 3 lata temu w październiku jak ryczały te lewaczki

Platfusy pierdzielą, że wygrali, a uja wygrali. Przoduje PiS i to PiS wygrał <3 ale będą platfusy łżeć w zywe oczy i jeszcze pierdziela, że łoni nie kłamio xD xD xD xD i PiS chco rozliczać XDDD a siebie kiedy rolniczą?
(ʘʘ) saługa jeszcze gada, że tusk to patriota i prafdziwy polak XDDDDD z niego taki polak jak ze mnie żółta łódź podwodna i jak keło włazi w dupe konfederacji, lizusy

#bekazpo #polityka #wybory #polska
  • 14
@Olek3366: No były i Jan Paweł II, który przyczynil sie do obalenia komuny w '89 tez byl atakowany, gdyby nie wiara i właśnie nasz papież ja nie wiem czy polakom udałoby sie zjednoczyć i obalic komune. W Chinach nie ma katolicyzmu, a też w '89 spróbowali obalic komune i chińczycy konczyli jako naleśniki na jezdni ;) bo władza komunistyczna czołgami ich rozjeżdżała w tiadem. Serio trzeba mieć gwoździa we łbie by
@Czloneknarodu zgadzam się z twoją wypowiedzią i dla mnie to było totalne przegięcie jak strajk kobiet zaczął atakować kościoły...przez to przestałem się utożsamiać ze strajkiem kobiet jak większość bo są te pewne granice. Co innego tykać plebanię dom kleru a co innego Dom Boży w postaci kościoła
@Olek3366: Bo mówie tu nie chodziło o żadne prawa kobiet, bo one nie są łamane wycieraja sobie tylko morde tym by wprowadzic tu komunizm. Za PRLu to dzięki wierze i dlatego polacy są tak religijni udalo sie obalić komunizm, a tym samym przyczyniliśmy sie do rozpadu ZSRR bo to na naszym kraju kacapy żerowały i nas grabiły z surowców, a Rosja bardzo by chciała wrocic do tych czasów ( ͡°