Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka: maluch to już pod klasyka wnet będzie podchodził, nikt nie kupuje tego użytkowo na daily...więc ceny z dupy są jak najbardziej akceptowalne skoro kupuje się to z sentymentu i dla chęci posiadania.
@ChwilowaPomaranczka: 22500 xD jeszcze jak miałem naście lat w tej niższej połowie pamiętam jak się kupowało WSK albo malczana bez papierów z pełnym bakiem za 50zł, karało się ten sprzęt po lesie, polu (jak to było rodzinne pole) lub zamarzniętym jeziorze a jak już wyzionął ducha to się ciągnęło go na złom i miało się kasę na kolejnego xD

Ale też pamiętam jak na łamach elektronikadlawszystkich ludzie opylali w dziale ogłoszeń
@ChwilowaPomaranczka: 22 za zwykłego eleganta masakra @sberatel A jaki to rocznik. Jak to był z lat 60/70 i nie szczepan to mógł być tyle wart @fff112 Litości chłopie, to jest elegant, te auta skończyli te auta w 2000 produkować, tu masz właśnie ostatnią wersję malucha elegant, to są najmłodsze wypusty, one dopiero są young timerami a nie old. FL, ST i Bis to już oldtimery. @NiBBonacci Tak jak widzisz w przypadku
@Lardor: Jeśli czegoś jest mało, a chce to mieć dużo ludzi gdzie gdyby kosztował 10-15 tys to kurde z jednej wypłaty można kupić takie auto...inflacja Panie. Tego się na daily nie kupuje tylko z serca, a sprawy sercowo-uczuciowe kosztują...
@fff112 jak mało tych aut u nas jest bardzo dużo. Malucha spotkać to żaden wyczyn. Jest to ultra modne auto u nas i handlarze wiedzą jak napędzić biznes. Bańka na rosnące cenę malucha już przed inflacja się zaczęła. Wytłumacz mi czemu możesz kupić starszego trabanta wartburga czy VW za mniejszą kasę, a polskiego trupa za majątek? Proste nabijanie ceny na sentymencie. Kupiłem VW polo z 1982 za niecałe 4k a ten maluszek
@Lardor: no powiem Ci w moich okolicach nie ma maluchów. W ciągu 3 lat widziałem 2x..a jeżdżę codzienie 50km do pracy po ruchliwych drogach i przez 2 większe miasta. Ale sentyment pompuje cene to racja.
@fff112 jak pojedziesz na zlot starych samochodów to największa frekwencja to maluchy potem 125p i polonezy nie raz nawet nie ogląda się tym maluchów bo jest ich za dużo i się ogląda coś czego jest faktycznie mało i to są faktycznie auta zza granicy