Wpis z mikrobloga

@gucias: straszne jest tylko to ze jak pisdzielce to wprowadzili na drugie i kolejne dziecko to juz donek obiecywac zaczal na kazde choc jeszcze chwile wczesniej podobno wg niego sie nie dalo. Przeciez to hipokryzja najwyzszych lotow ktora az bije w oczy a ludzie dalej mu wierza. Pluje ludziom na mordy a ludzie nie tylko nie mowia ze to deszcz ale oni to zlizuja z usmiechem na ustach(bo jarek nie wygra)
@Mooz może zauważyli, że jest wielu takich jak ty, którzy wypominają im, że jak rządzili to nie byli partią socjalistyczną. Niestety obecnie jak nie obiecasz socjalu to nie wygrasz i nieważne czy wygra PO czy PiS to będzie rozdawnictwo.
@gucias: ja wypominam im że obiecują wszytsko co sie da ale niekoniecznie mają ochote spełniać cokolwiek z tych obietnic. Dość powiedziec ze teraz obiecali wsyztsko to co pis i jeszcze wiecej. W dupie mam czy są partia socjalistyczną czy nie, ważne dla mnie jest to czy są partią godną zaufania a taką nie są. Jeśli z kimś sie na coś unawiam to oczekuję że zrobi ze swojej strony wszystko to na
@Mooz myślę, że w obecnej sytuacji niespełnianie złożonych przez PO i PiS obietnic typu 800 plus, dopłaty do mieszkań itp jest najlepszym co może się wydarzyć.
@gucias: oczywiscie że tak może być. Tylko jak wybierać ludzi, naszych reprezentantów w sejmie jeśli mamy mieć nadzieje ze to co mówia/obiecują to nieprawda? Przecież to kretynizm a ludzie jeszcze sie brandzlują do tego i ponad 7 na 10 osób postanowiło w tej farsie uczestniczyć.