Wpis z mikrobloga

Jeśli wierzycie w jakiekolwiek obietnice KO, że cokolwiek zmienią na lepsze to jesteście debilami XD


@Izydor_Kupiec: oni zmienią, świnie przy korycie, polityka będzie dalej dokładnie ta sama, rozdawnictwo, inflacja, rozkradanie, tylko usuną religię ze szkół i pozwolą lgbt balować po szkołach. Cała reszta po staremu, do tego wszystkie nowe mechanizmy które wprowadził pis.
@TrisssMerigold: Ja pamiętam. Było kilka niedociągnięć, ale ogólnie było dobrze, kraj się (powoli) rozwijał, ceny były stabilne, bezrobocie malało. Właśnie jak pisze coś typu, a pamiętasz co Tusk (złodziej, niemiec itd.) zrobił z tym krajem to za cholerę nie wiem o co mu chodzi.
@szszszszszszsz: zmniejszenie becikowego z 2k na 1k. Proba #!$%@? lasow panstwowych za drobne, zarzekanie sie ze nie da sie wprowadzic programu 500+, krecenie lodów na czym tylko sie dalo. Ja wiem ze to bylo 10 lat wstecz ale stagnacja na rynku pracy po zakonvzeniu euro 2012 i wstrzymaniu niemal z ostatnim gwizdkiem w finale euro 2012 wszystkich inwestycji wokol infrastruktury drogowej az do konca och kadencji jednak dal sie zapamietac. Oczywiscie
@TrisssMerigold

ta bezrobocie i wieczny brak pieniędzy na wszystko też pamiętam xd


A w jaki sposób PiS zmniejszył bezrobocie? Podpowiem ci, w żaden, bo to nie ich zasługa. Poza tym przed PO rządził PiS i bezrobocie było jeszcze wyższe.