Wpis z mikrobloga

29 lvl here i pamiętam jak ludzie nienawidzili PO 8 lat temu, myślę, że bardziej niż obecnie PiSu, po przejęciu władzy przez PiS ludzie cieszyli się, że mniejsze zło wygrało - teraz znów powrót rządów PO z koalicjantami będzie. PSL to od zawsze były sprzedawczyki doklejające się do innych partii, konfederacja nie ma szans na lepszy wynik przez zamordyzm. Sam wykonuję usługi dla zagranicznych firm i generalnie mam to w dupie, ale jak będąc Polakiem można mieć nadzieję na lepsze jutro xD
#wybory #pis #trzeciadroga #konfederacja
  • 11
  • Odpowiedz
@smway: 30here i jakoś nie pamiętam żeby nienawidzili chociaż w zbliżony sposób do obecnej sytuacji - nie pamiętam również nigdy tak upolitycznionej TV ani za PO ani za SLD ani nigdy wcześniej
  • Odpowiedz
@smway: Jesteś z podkarpacia? Tutaj na zachodzie nigdy nie było takiej nienawiści do jakiegoś ugrupowania jak jest teraz do pisu. Jasne, ludzie mieli dość PO, ale nikt otwarcie nie wychodził z agresją. Pisowcy doprowadzili prawdziwych Polaków na skraj wytrzymałości.
  • Odpowiedz
@smway: problem z PO był zawsze taki, że była to mimoza. cośtam robili ale niechętnie, podjeli się kilku trudnych decyzji jak #!$%@? OFE czy podniesienie wieku emerytalnego. PiS #!$%@? wszystko, czego się dotknął. ABSOLUTNIE wszystko. Od trybunału, sądów, relacje z EU, wybory kopertowe sasima, przekręty Morawieckiego, respiratory od handlarza bronią, kopalnia w Turowie, wizy, przez nepotyzm na niespotykaną dotąd skale (no dobra, może SLD też miało wszedzie wujków), prawa kobiet,
  • Odpowiedz
@morpheus9 ludzie byli nimi zmęczeni, było trochę wpadek, dobra agitacja PiS, mobilizacja starszych z klubami gazety polskiej i PO przegralo. Ludzie ich nielubili, ale to nie był poziom znienawidzenia jak teraz. Pamiętam Lisa czy Kraśko, i to byli partyjni dziennikarze, ale nie tej skali co w PiS.

Po wygraniu PiS odrobił lekcje, wprowadzil propagande aby rząd miał dobre staty i dał ludziom hajs, żeby byli przekonani że coś dla nich robi.
  • Odpowiedz
@smway: No nie sądzę, 30 lvl tutaj i mi się bardzo dobrze wkraczało w dorosłość za rządów PO i nie potrafiłem zrozumieć czemu ludzie wybrali pis.
  • Odpowiedz