Wpis z mikrobloga

@Parmenides69: A widzisz, a ja z przyjemnością zagłosowałem na Lewicę. Między innymi dlatego, że opierają swój światopogląd na czymś więcej niż znalezieniu sobie jakiejś grupy po to, by ją nienawidzić. I na szczęście dziś okazało się, że takich osób jak Ty jest w Polsce stosunkowo mało.
iędzy innymi dlatego, że opierają swój światopogląd na czymś więcej niż znalezieniu sobie jakiejś grupy po to, by ją nienawidzić


@Herostrates94: Tak, wręcz kochają mężczyzn przez co chcą przepchnąć domniemanie gwałtu i jeszcze więcej benefitów dla kobiet.

To że jestem w mniejszości to wiem, jestem w jakimś 1% najlepiej zarabiających Polaków więc nasza siła przebicia jest nikła wobec mas które tylko liczą aż jakaś Lewica czy inny PiS coś im "da".
@Herostrates94: O Ciebie się nie martwię bo jednak jak ktoś nie ma tyle poczucia własnej wartości by głosować na ludzi którzy nim otwarcie gardzą to sam sobie posłał łóżko. Bardziej mi chodzi o tych co chcieliby normalnej Polski - bez zalewu kolorowych z 3go świata, bez dyktatu kobiet i LGBTQIA+, z przekonaniem że ciężka praca da im drogę do sukcesu.

Jeżeli to 94 to wiek urodzenia to raczej chodziło mi o
@Parmenides69: Ale po co się tak produkować skoro jasne jest, że w ogóle nie podzielam Twoich poglądów i te histeryczne uwagi o dyktaturze kobiet i gejów wywołują co najwyżej uśmiech.
Zagłosowałeś, Twoja partia przegrała, boli Cię to więc obrażasz innych - nie przysparza to Twojemu stronnictwu powagi ani popularności, czego dały wyraz wyniki wyborów.