Wpis z mikrobloga

Na początku listopada będę we Frankfurcie parę dni m.in na meczu NFL który będzie na stadionie Eintrachtu.

Zastanawiam się czy nie zostanę przypadkiem #!$%@? w kosmos w imię allaha.

Jak Izrael wjedzie do Gazy, to obawiam się, że gdzieniegdzie dojdzie do zamachów. Niemcy - wiadomo jaka sytuacja, ilu brodatych tam mieszka. USA - to będzie mecz NFL, święto futbolu AMERYKAŃSKIEGO ale też ogólnie "kultury" amerykańskiej. Do miasta zjadą amerykańcy, europejscy fani futbolu... Różnie może być. Ktoś wie jaki jest poziom zagrożenia terrorystycznego w Niemczech aktualnie? No nie wiem, mam nadzieję, że w jednym kawałku i żywy wrócę do Polski - bezpiecznego azylu wolnego od muzułmańskich gangów <3 (póki co oczywiście, bo jak tak dalej pójdzie to długo to już nie potrwa dzięki UE i naszym "politykom" od siedmiu boleści)

How 'bout those Chieeeeeefs

#futbolamerykanski #nfl #terroryzm #wojna #izrael #niemcy #polska #mecz
OnKujajor91 - Na początku listopada będę we Frankfurcie parę dni m.in na meczu NFL kt...

źródło: _121666121_976_gettyimages-1236562473

Pobierz
  • 14
@OnKujajor91: Ja bym nie jechal. Wolalalbym zostac w swojej "zasciankowej" Polsce, ktora nie wpuscila w znaczacej skali "inzynierow" z dalekiego wschodu. Serio czuje sie tu bezpiecznie.(mecz obejrzyj sobie w TV) Zero zamachow. No chyba ze liczymy taki jak wczoraj w Warszawie. To oby byly tylko takie max.
Wole jechac do USA gdzie murzyni strzelaja do siebie na ulicy niz do Niemiec czy Francji pelnymi islamistow z maczetami i #!$%@? wie czy
@PABLO__ESCOBAR: Miras, my też mamy sporą ilość uchodźców, ale różnica jest taka, że u nas zamiast burd, to były same pokojowe protesty i jedynie hasełka sobie ludzie rzucali np. Nie wiem jak to u nas jest, ale potrafią się zachować i to bardziej niż Ukraińcy, Czeczeni i inne wschodnie wynalazki ¯\(ツ)/¯
@OnKujajor91:

bezpiecznego azylu wolnego od muzułmańskich gangów <3

tymczasem getta biedy, przestępczości i różnych patologii społecznych zamieszkałych przez Polaków rodaków w praktycznie każdym większym mieście w Polsce
@OnKujajor91: Straszny z ciebie tchórz. Eintracht gra z 20-25 meczów w sezonie, plus koncenty plus pewnie inne wydarze. Większe prowdopodobieństwo, że zginiesz w samochodzie podczas wypadku drogowego, a nie w zamachu terorystycznym.
@lecho182: Napisałem o meczu NFL. To spore wydarzenie. Amerykańskie, nie jakiś tam ligowy mecz Eintrachtu. W dodatku na dniach podobno ma zacząć się operacja lądowa w Gazie, więc czas też nieporównywalny do zwykłych meczów piłkarskich. Nie tchórzę, tylko połączyłem sobie kropki w ten sposób i sobie myślę, że jest duże prawdopodobieństwo jakichś aktów terroru za to, że Izrael najedzie Gazę. CZAISZ?
@lecho182: A czy ja gdziekolwiek napisałem o ataku na stadionie? Na stadion nie wniesiesz nic i tam jest bezpiecznie w 100%. Ale mecz NFL to też wiele różnych "atrakcji" typu grillowanie przed meczem na wyznaczonym terenie, ogólnie jeden duży "festyn", ludzie oglądający mecz w pubach. Luźno pomyślałem gdzie (nie daj panbuk) kozojebcy mieliby szansę a Ty próbujesz mi to z głowy wybić