Wpis z mikrobloga

Chuop poszedł zamówione buty kupić, Julka już wydrukowała paragon, ale ja jeszcze przymierzyć chciałem. Okazały się odrobinę za duże, bo pięta nie była sztywno. Tak to jest jak ma się kajaki zamiast stóp i nieforemne ciało przegrywa, do dziś chodzę w ciuchach z gimbazy w wieku 33 lat i butach z 2011 roku.

Julka cały czas bacznie patrzyła jak na złodzieja żebym przypadkiem nie spierdzielił z jednym butem na nodze. Nie wziąłem butów i Jeszcze na koniec mało się nie wy***oliłem wychodząc z punktu.

Potem zerwała się chmura i cały mokry, ale se kupił bagietkę i parówki na wieczór.

Kompletna kompromitacja cvela na dziś.

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 8
  • Odpowiedz
@Barachloop: czyli miałeś odwagę przymierzyć buty, ja ostatnio byłem w eobówie żeby użyć skanera esize.me, ale był zepsuty, więc wróciłem do domu i nic nie przymierzyłem, a mam tylko 1 parę butów co przeciekają już.
  • Odpowiedz
  • 0
@dziobnij2: chodziłem pół godziny po sklepie zanim się odważyłem. Mierzyłem buty, ale laska już wydrukowała paragon i ciągle się gapiła, a ja i tak nie kupiłem bo były odrobinę za duże (mam nieforemne stopy i trudno znaleźć but).

Skompromitowałem się i już więcej tam nie pójdę, a do kupna butów zabieram się od 2 lat już.
  • Odpowiedz