Wpis z mikrobloga

Jakiś lek dzięki któremu od razu lub w ciągu kilku dni nie będę się bał iść do barbera? Śmiejcie się ale nie być z włosami u profesjonalisty przez kilka lat i ciąć się w domu to istny dramat. Wyglądam jak gó..o. Znaczy przełamałem się w tym roku i byłem dwa razy ale przez swoje spie..enie skompromitowałem się kilka razy podczas jednej wizyty i już nie mam psychy tam iść, więc pozostały inne salony i nowe przełamania, ale teraz bez prochów nie dam rady...

Nie tyczy się do tylko barbera oczywiście ale też dentysty i w ogóle normalnego codziennego funkcjonowania...

#fobiaspoleczna #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@FrauWolf: i to rzeczywiście od razu działa? Bo czytałem kiedyś że niektóre leki po około miesiącu, a chce po prostu testować z dnia na dzień. No i też coś piszą w internetach że coraz więcej gowniakow jest od tego uzależniona, chociaż ja wypaliłem paczkę fajek i się nie uzależniłem więc może nie jestem na to podatny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, wiem, pewnie chu...we porównanie xd
  • Odpowiedz
@Remus00:
"siemanko, co tam u ciebie słychać? Jak strzyżemy? Hehe, wakacje już minęły, słabo co? Gdzie byłeś, co robiłeś? Bo ja z moją polecieliśmy na Teneryfę... Kto cię tak ostrzygł? itd. itd."

Szykuj się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@0010001100: no było podobne zagadywanie jak poszedłem w tym roku pierwszy raz od 7 lat. I to taka milfka, cyce na wierzchu, 40 lat około, a ja z paraliżem twarzy i gównem na głowie próbujący coś wydukać, ostatecznie stwierdziła że jestem #!$%@? i końcowe 10 minut odbyło się w ciszy. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
to rzeczywiście od razu działa?

od razu nie, z 20 minut trzeba poczekać. jak ma być od razu to w żyłę musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak Twoja fobia społeczną nie jest fobią tylko osobowością unikającą niezdiagnozowaną to benzo może dać mniej niż myślisz - bo nawet jak lęk zniknie to nadal nie zrobisz co masz zrobić.
@Remus00:
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: a cholera wie co ja mam. Zbieram się do psychiatry po te leki od dłuższego czasu ale to też jest wyzwaniem niesamowitym..

Mam wrażenie że ja cały jestem zanurzony, na każdym polu. Jak taka diagnoza w ogóle wygląda? Psychiatra przeprowadza wywiad czy jakieś badania itp
  • Odpowiedz
@Remus00:
psychiatra wywiad. jak chcesz diagnozę zaburzeń osobowości mieć testami to do psychologa byś musiał iść.

ogólnie powinny być i badania fizyczne bo niektóre niedobory/problemy z narzadami dają objawy psychiatryczne, ale trafić na lekarza który je zleci to jak trafić na jednorożca.

nie nastawiaj się, że dostaniesz w ogóle benzo bo sporo lekarzy tego nie zapisze za cholerę, zwłąscza jak pójdziesz i zaczniesz gadać, zę chcesz benzo.
  • Odpowiedz