Wpis z mikrobloga

@wiesiu2: gadalem z facetem spytalem czy to on wbil te gwozdzie, to zaczal mnie straszyc policją, wypytywac gdzie mieszkam, jak go wyśmiałem, to zaczal mi grozić #!$%@?, ale nie bezpośrednio, bardziej chcial mnie nastraszyć. To jakis #!$%@? wyglada mi na emerytowanego policjanta czy cos w tym stylu.
Wiem ze to zrobil ale nie mam dowodow ze akurat to on wbil tam te gwozdzie.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol jak sie typ przyzna ze to jego
@Tytanowy_Lucjan: nie chodzi o samowolę. Dla mnie to dobrze, ze zrobil sobie miejsce, nawet jezeli tylko on tam parkuje. Bo w tym miejscu postawil 2 slupki i lancuch pomiędzy nimi na kłódke.
Chodzi mi o przybicie do drzewa tabliczki. Czy moge sobie isc ja zdjąć? Wie ktos?
@TomekNAUK: Samowola to samowola. Należy to tępić. Później deszcz spadnie, okaże się, że źle podłoże przygotowane przez dziada i jego samochód się spierniczy na kogoś kto tam będzie wtedy przechodził/przejeżdżał.

Jak nie chcesz brudzić sobie rąk to zgłoś to przez apkę "Alert Szczecin". Akurat po 3 latach w końcu nową wersję wydali parę tygodni temu i już działa na najnowszych urządzeniach. Miasto zajmuje się zgłoszeniami od 1 do 2 tygodni w
@TomekNAUK nie możesz niszczyć czy zabierać cudzej własności. On również nie może wbijać niczego w drzewa. Parkingowa samowola swoją drogą. Zgłaszaj to wszystko z fotkami przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa (znajdziesz w Google) i niech realizują.
@TomekNAUK: Nie kombinuj tylko oficjalnie zgłoś przez apkę. Wtedy albo sami to uporządkują labo napiszą ci notkę gdzie możesz się zgłosić w kolejnym kroku.

Tym bardziej, że to pieniacz, więc lepiej jak wszystko będzie zgodnie z prawem zamiast twojej samowolki.