Wpis z mikrobloga

Hej!
W związku z coraz większym ruchem na isdb.pl muszę zmienić serwer na lepszy, nie chcę wprowadzać własnych reklam - na te, które są nie mam wpływu bo pochodzą z serwisów zewnętrznych, ale można je łatwo obejść za pomocą #ublock na pc, lub #brave na androidzie i ios.
Nie chcę też wprowadzać płatnych kont - zależy mi, żeby serwis był dostępny dla wszystkich.
Wprowadziłem dotacje w najniższej możliwej formie 1$ poprzez serwis buymeacoffe
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc w utrzymaniu serwisu, a także postaram się przygotować unikalne funkcje dla wszystkich wspierających.
Na razie będzie to wpis na stronie głównej (landingpage), można też podać adres swojej strony internetowej/social media itd oraz krótką wiadomość. Miłego weekendu!

#filmy #seriale #programowanie #isdb #1000filmow
januszzbloku - Hej!
W związku z coraz większym ruchem na isdb.pl muszę zmienić serwer...

źródło: isdb.pl

Pobierz
  • 13
@ivall: Mam cache, korzystam z cloudflare, serwier to ubuntu z litespeed. Problem w tym, że serwis zawiera ogromną ilość zdjęć i cache też pochłania dysk, a mam tylko 20 gb, w tej chwili praktycznie jest pod kurek. W tej chwili dziennie jest ok 5000 uu, ale ostatnio to ciągle rośnie i boję się efektu kuli śnieżnej. Na stronie jest ok 70 000 materiałów i filtry + wyszukiwarka pochłaniają dość dużo zasobów
@januszzbloku: no to dysku faktycznie mało jak na taką stronę, powodzenia w rozwoju serwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jeszcze zapytam, nie boisz się konsekwencji prawnych? samo posiadanie takiej strony z linkami z tego co wiem jest ok, ale wrzucanie tych linków już nie
@januszzbloku: Wszedlem, bo nie znalem wczesniej. Na pasku do filtrowania ratingu, jak ruszasz suwak, to wartosc zmienia sie dopiero po puszczeniu i w sumie nie wiadomo jaka wartosc sie wybiera. Przez to kilka razy trzeba probowac, zeby trafic z wartosc ktora chcesz. Druga sprawa, to jak suwasz wartoscia minimalna, to wartosc maksymalna zmienia sie z 10 na 9.9 i nie mozna juz tego zmienic. Z automatu odfiltrowuje filmy ocenione na 10