Wpis z mikrobloga

Zamawiam nieraz coś z Allegro. Praktycznie zawsze wybieram paczkomat i całość działa bardzo dobrze. Przeważnie na drugi dzień odbieram towar z paczkomatu. Ostatnio jednak sprzedawca miał w domyślnych wybór przez pocztę polską. Zamówiłem,.mówię niech idzie... No i #!$%@? idzie od poniedziałku do dzisiaj. Oczywiście termin przekroczony, kuriera jak nie ma tak nie było. No i to czekanie i czy any ktoś będzie w domu...

#!$%@? co to za dziadostwo? Już człowiek się odzwyczaił od tej tandety co się zwie poczta polska. Ostrzegam.patrzcie kto wam przewozi zamówienie. Polczta Polska to śmiech. Nigdy więcej.
  • 27
  • Odpowiedz
Ostatnio jednak sprzedawca miał w domyślnych wybór przez pocztę polską. Zamówiłem,.mówię niech idzie..


@valerius-romulus: też miałem okres gdy chciałem wspomagać polski biznes, ale po tym jak paczki szły 4 dni albo musiałem sam odbierać na poczcie zrezygnowałem...
  • Odpowiedz
@valerius-romulus ja akurat inpost trochę ostatnio szkaluje…paczka wysłana z tego samego miasta, 20min od siebie (niestety bez odbioru własnego) i już 2 dzień leci (,)
  • Odpowiedz
@valerius-romulus kiedyś przez pomyłkę zamówiłem do „paczkomatu” poczty, który znajdował się w biedronce (pare metrów od paczkomatu inpostu). Skonczylo się do przewidzenia: paczka była za duża do ich skrytek, po kilku dniach wyładowała na poczcie, o czym dowiedzialem się po otrzymaniu wiadomości, ze doręczenie nieudane. Czekałem godzinę do okienka, przy okienku okazało się, że przez pomyłkę nadawca zaadresował paczkę do mojej mamy, przez której konto na Allegro również przez pomyłkę zrobiłem zamówienie.
  • Odpowiedz
@valerius-romulus kiedyś zamawiałem części do auta, wybrałem Pocztex zamiast paczkomatu żeby tego nie nosić - nigdy więcej. Paczka szła ponad tydzień przez co musiałem przekładać termin mechanika
  • Odpowiedz