Wpis z mikrobloga

Co klikne w jakis filmik to takie gowno mi sie od dzisiaj wyswietla. Czyzby yt w koncu zapiekly kukle, ze uzywam sobie adblocka i teraz beda mi utrudniac korzystanie z yt wyswietlajac ciagle komunikat zmuszajacy mnie do wykupienia yt premium? Ktos jeszcze tak ma czy tylko mnie te amerykanskie karakany przesladuja?
#youtube #pytanie #famemma #internet #polskiyoutube
JulianGangol - Co klikne w jakis filmik to takie gowno mi sie od dzisiaj wyswietla. C...

źródło: Screenshot 2023-10-13 23-42-40

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JulianGangol: Za chwile dostaniesz komunikat, że po 3 odtworzeniach player zostanie zablokowany. Wyłączyłem adblock dla youtube i aktualnie przeglądanie yt to jest #!$%@? dramat z tymi reklamami.
  • Odpowiedz
  • 0
@CeZ_: ok chyba dziala bo przeklikalem troche tych filmow gdzie na pewno sa reklamy i nic juz nie wyskoczylo a wczesniej na kazdym ten komunikat sie pojawial. Dzieki krolu zloty :)
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Nie wiem bo mam rodzinne konto premium. Przy 5 osobach (serio rodzina nie jakieś randomy) wychodzą grosze, ja nie mam reklam a i twórca zarabia (chyba że chce coś sprawdzić a twórcy nie lubię wtedy przelogowanie na drugie konto i adblock)
  • Odpowiedz
  • 2
@GoodGuyChucky93: a ja tego gowna nie kupie nie dlatego, ze mi szkoda kasy tylko dlatego, ze nie dam sie szantazowac jutubie. Mysla, ze mnie na tv zasraja reklamami a pozniej beda glupie komunikaty mi wyswietlac na kompie i ze dam sie zastraszyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JulianGangol: zmień tego śmierdzącego gównem siusiaczka Adblocka czy inny chłam który masz zainstalowany jako blocker i używaj tylko bozego ublock origin, dodatkowo od siebie polecam sponsorblocka który automatycznie przewija wstawki reklamowe/autopromocja/wstęp etc.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarusCC: kolego jakbys przeczytal wyzej pisalem, ze korzystam wlasnie z ublocka. A co do sponsorblocka to jest to moje odkrycie roku ktorego dokonalem przypadkowo jakis miesiac temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz