Wpis z mikrobloga

Najbardziej #!$%@? mnie, jak chociażby podczas wyborów wychodzi to, wokół czego swoje jestestwo zbudowała #p0lka: RUCHANIE.
Zagłosuj na nas, bo nie będziesz mogła się ruchać, zakażą antykoncepcję! Zagłosuj na nas, bo jak się będziesz ruchać to nie będziesz mogła wziąć tabletki po! Zagłosuj na nas, bo jak się będziesz ruchać to nie będziesz mogła wyskrobać! Zagłosuj na nas, bo będą cię rozliczać z tego ile się ruchasz! Zagłosuj na nas, żeby osoby homoseksualne mogły się spokojnie ruchać! W dokonaniach tej kadencji poseł Żukowskiej Lewica wrzuciła to, że jest przyznaje się do bycia bi.
No i nawet mnie to zdziwiło, gdyby nie fakt, że faktycznie tak to wygląda: gdy 18-letni chłopak myśli sobie realnie jaki skin w grze kupić, jego rówieśniczka już planuje, jak dosiąść #!$%@?.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #gorzkiezale #zalesie #gownowpis #wybory
hauser15 - Najbardziej #!$%@? mnie, jak chociażby podczas wyborów wychodzi to, wokół ...

źródło: a

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
gdy 18-letni chłopak myśli sobie realnie jaki skin w grze kupić, jego rówieśniczka już planuje, jak dosiąść #!$%@?.


@hauser15: Chłopy z górnej piramidy społecznej to już od gimnazjum dymali
  • Odpowiedz