Wpis z mikrobloga

#nurkowanie #natura może #gruparatowaniapoziomu jak nie to sorry i trochę dobra #muzyka

Mireczki, trafiłem na te video na wykopie jakieś 13 lat temu, na Vimeo czy innym Metacafe kiedy YT jeszcze nie był tak popularny. Parę lat później chciałem je odświeżyć ale zniknęło a nie było jeszcze na YT. Po dekadzie właśnie je ustrzeliłem. Włączcie sobie nawet jak boicie się wody czy nurkowania (jak i ja) bo video jest zrealizowane niesamowicie a przy okazji pokazuje jaka piękna i niesamowita jest natura. Enjoy
Alinoe_83 - #nurkowanie #natura może #gruparatowaniapoziomu jak nie to sorry i trochę...
  • 8
@GenLufa: @Alinoe_83 to znany freediver, oni mają niesamowite umiejętności nurkowania na jednym oddechu, po kilka minut, a rekord w basenie, po wcześniejszym natlenieniu to ponad 20min. Ale wierzcie mi, przy nurkowaniu z butla, uczucie braku grawitacji tez jest niesamowite, wisisz sobie powiedzmy 10m, nad dnem, gdzie Twoja ekipa jest na dole malutka nad Toba kolejne 15m wody i masz poczucie totalnego braku wagi, po prostu wisisz i pod sobą widzisz ten
@Obruni:

Ale wierzcie mi, przy nurkowaniu z butla, uczucie braku grawitacji tez jest niesamowite

Ja dlatego pokochałam nurkowanie. Czujesz się jak w kosmosie, inny świat, zero grawitacji. Sam na sam ze swoimi myślami. Kocham.