Wpis z mikrobloga

@wersalski_kasztaniQ miałem SL który zdjąłem na odczyty a po nich przywróciłem. Kupy to się nie trzyma to co ty tu #!$%@? z tych swoich multikont co chwile, miesiąc temu „kończyłeś karie”pisząc, ze lewar to tylko golenie frajerów i nie da się na tym zarobić, a teraz już napierdlasz na forex i surowcach i jesteś ekspertem od analizy technicznie który otwiera pozycje idealnie na wsparciach
@wersalski_kasztaniQ tiaa, walczę o dobre imię w necie na wykopie, ochłoń czubku. Pisze tu tylko na #gielda, maniek ani liczba 74 nie jest ze mną w żaden sposób powiązane, o co tu walczyć? Rozumiem, ze info ze zamknąłem pozycje w najgorszym momencie, to tez cześć tej walki o dobre imię na wykopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wersalski_kasztaniQ chłopie, przecież jeszcze dwa tygodnie temu, klapales tu posty ze swojego multikonta @short_na_kako jak to będziesz budował niezależność finansowa shortujac ten surowiec, przestań się kompromitować… #!$%@? się od jakiegoś czasu, bo zapieklo kilka słów prawdy, może pochwal się, jak wypisywales do mnie w zeszłym roku na prv co robić z eskami na DAX jak cię wieźli? po co ci była rada typa co klepie pozycje na pałe bez pojęcia?
@wersalski_kasztaniQ jakoś zawsze chętnie gadałeś i wypisywales na prv, do kiedy ci nie wytykałem, ze moim zdaniem robienie nowego konta pod trejd jest słabe, bo multi już tu miałeś kilka i były z kasztanem w nazwie, a tamto zrobiłeś bez pucowania się, zdanie podtrzymuje, aczkolwiek ja zrobiłem to kulturalnie i bez wyzwisk, a ty od tamtego czasu zachowujesz się jak cham i prostak, wiec musiało zaboleć, nara
@wersalski_kasztaniQ co do edytowanej części wypowiedzi, to mylisz chłopaku szacunek do siebie z kompleksami, to ze ktoś mi tu coś wytknie, lub poróżnie się z nim odnośnie opinii co do aktywa/zachowani rynku, to nie znaczy, ze później już będę tylko za taka osoba łaził i srał mu pod wpisami i go wyzywał, tak jak robisz to ty, spory mniejsze lub większe zawsze tu były i będą, ale jak ktoś jest na poziomie,