Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że:
- wyborcy Bosaka oddali Dudzie więcej głosów niż wyborcy innych kandydatów wszyscy razem wzięci,
- że gdyby odjąć głosy wyborców Bosaka na Dudę to Duda by nie wygrał,
- że głosy wyborców bosaka były +3% na korzyść Dudy,
- oraz że wyborcy Bosaka w większości - jeżeli nie chcieli głosować na Trzaskowskiego to, zamiast oddać nieważny głos woleli zagłosować na pisiorski długopis XD

A mogliśmy mieć normalnego prezydenta, który hamowałby pisowskie zapędy.

#bekazpisu #polityka #duda #neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfedepis #konfederacja #bekazpisu #bekazpodludzi
Pobierz Kryspin013 - Prawilnie przypominam, że:
- wyborcy Bosaka oddali Dudzie więcej głosów ...
źródło: Screenshot_2023-10-13_13-33-28
  • 39
@Kryspin013 przecież gdyby wybrano faktycznie Trzaska to z perspektywy czasu nie żałuję, że nie został wybrany. W dobie covida by pokazał swoje prawdziwe ja i wszyscy by płakali.


Trzaska Sam w pierwszej głosowalem na ministranta Hołownię, w drugiej na Trzaska.


@xDawidMx: następny #!$%@? XD

Nawet mi was nie żal

@Kryspin013: który to niby ten normalny?


@Bumelante: Nie ma znaczenia, wystarczy, że zwrócisz uwagę jak k0nfiarze bronią tutaj, że większa
@Kryspin013: Czyli jakby wyborcy Bosaka zostali w domu, to wygrałby Duda - nie ma co, to dowodzi, że PiS rządzi dzięki konfederacji.


@Shuwaks: ja wam wytykam hipokryzję, że k0nfa nazywa siebie najbardziej antypisowską partią podczas gdy w rzeczywistości wychodzi na to, że ich wyborcy są najbardziej propisowscy co nie raz udowadniali.

Ostatnio też były takie fajne badania gdzie wyszło, że ze wszystkich partii to też najmniej problemów z koalicją z
@Kryspin013 nie robię fikołków - tylko mowie z perspektywy czasu, że rownie dobrze pies moglby zostać prezydentem


@xDawidMx: To fajnie, ale dyskutujemy tu o faktach a dokładnie, że ponad połowa k0nfiarzy którzy niby są najbardziej antypis ze wszystkich wybrała dudopis
@Kryspin013: Co to jest w ogóle za ton? Masz głosować kucu na Trzaskowskiego, bo w przeciwnym razie wszystko jest twoją winą i w ogóle już cię nie lubimy. Co miał do zaoferowania Trzaskowski wyborcom Konfederacji? Jeśli chodzi o Dudę, to przynajmniej jemu bliższa była i jest część narodowa i konserwatywna Konfederacji.
przecież gdyby wybrano faktycznie Trzaska to z perspektywy czasu nie żałuję, że nie został wybrany. W dobie covida by pokazał swoje prawdziwe ja i wszyscy by płakali.


@xDawidMx: Przecież prezydent nie może sam wprowadzać tego typu obostrzeń, to jest mandat rządu i sejmu. A Duda żadnej ustawy covidowej nie zablokował