Wpis z mikrobloga

#rower z jakich aplikacji korzystacie do wyznaczania tras? Jestem nowy w temacie. Polecano mi mapy.cz i fajnie tworzy te trasy, ale nie jestem w stanie zaimportować trasy do google maps czy iosowych map.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niechcemisie89: Ja mapy.cz to tak trochę odradzam. Parę razy rzucało mnie na nieistniejące drogi, albo kazało przejechać przez czyjś dom. Jak nie znasz okolicy, może Cię czekać maszerowanie z rowerem na plecach.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: to ty chyba z komota nie korzystałeś xDD Ogólnie standard, każda apka prędzej czy później wywala w pole albo do chłopa na chatę.
@Niechcemisie89 po jaką cholerę chcesz wgrywać gpxa z map.cz w gogle maps? (°° No i sprawdź komota do planowania.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: czemu ty chcesz odpalać trasę w google maps jak masz ją w aplikacji która sama w sobie nawiguje? Mapy.cz nie używam, ale jak w komoot ustawisz turystyka rowerowa będziesz jechał po szlakach i asfaltach, "kolarstwo szutrowe", może pojawić się piach, "MTB" odwiedzisz wszystkie ujeby i podjazdy w okolicy, "enduro MTB" komoot będzie próbował połamać ci kości i rower, powodzonka.
  • Odpowiedz
@GrubyKociol @diarrhoea I tak wszystkie serwisy korzystają z tej samej bazy map OSM, więc dużej różnicy nie ma czy koomot, czy jakiś ridewithgps (który ja używam) Znaczenie mogą mieć jedynie filtry np. auto/rower/pieszo, czy tam gravel/mtb, w zależności od serwisu. A jak dokładna jest mapa w twojej okolicy to zależy od was, bo to mapy społecznościowe, gdzie każdy może je aktualizować i poprawiać błędy.
  • Odpowiedz