Wpis z mikrobloga

Dobra obejrzałem 3 razy filmik Dubiela i jak za pierwszym razem siada nieźle i wywiera bardzo pozytywne wrażenie tak po kolejnych widać potężną kontrolę obrażeń.
Chłop buduje sobie chochoła w temacie rzekomego oskarżenia o bycie pdf i go obala xD Jak mnie pamięć nie myli to ani Konop ani Wardęga nie twierdzili, że jest pdfem tylko, że wiedział co Stuu #!$%@?ł i był świadomy wieku dziewczyny.
Tekst o dziewictwie to słynna zagrywka Boxdela o niedojrzałym iDeltim, która ma wywołać pobłażliwość.
Z wiadomościami to podobnie jak Konop i Wardęga, wszyscy trzej powinni pokazać tego o wiele więcej, a nie #!$%@? fragment typu 3/4 zdania, bo na tym faktycznie można sobie zbudować dowolną narracje. Najlepiej jakby było nagrane scrollowanie tych wiadomości.
Ponadto dziwnym trafem Dubiel puszcza tylko 3 sekundy tej głosówki "Chodź do Jaworzna to mnie znajdziesz", najprawdopodobniej po to, aby nie zburzyć struktury filmu, która ma go przedstawić jako zwykłego pokrzywdzonego żartownisia.
Skriny o tym, że Wardęga robi film są z 2021 (czyli co Wardęga wiedział dwa lata temu czy o #!$%@? chodzi?), a tłumaczenie Dubiela tutaj, że się niczego nie bał jest śmieszne, bo na filmie Wardęgi chłop ryczy jak bóbr, żeby nie ruszali Stuu.
Generalnie sam materiał jest dużo lepszy od tego Baxtona. Ten pierwszy przede wszystkim postawił na przyprowadzenie całkiem niewiarygodnego świadka i próbę przeniesienia inby na Verteza. Drugi materiał to już w ogóle była parodia, gdzie co drugie zdanie zawierało #!$%@? dla nadania powagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumowując ktoś z PR #!$%@?ł kawał dobrej roboty.
Wardęga też coś kręci, albo raczej nakręca. Przy filmikach Boxdela #!$%@?ł w #!$%@? niejasno jak to źle się zestarzeje, a nic nie wyszło, więc kto wie czy z Dubielem też nie blefuje, by zachować twarz.
#famemma
  • 11
@Anon_daru:

Chłop buduje sobie chochoła w temacie rzekomego oskarżenia o bycie pdf i go obala xD Jak mnie pamięć nie myli to ani Konop ani Wardęga nie twierdzili, że jest pdfem tylko, że wiedział co Stuu #!$%@?ł i był świadomy wieku dziewczyny.

W tym temacie masz teoretycznie racje w praktyce jednak nie bo ich material to sugerowal a raczej wardegi bo konop sie od tego odcial. Efekt byl taki ze wataha
@Anon_daru: no jeśli duża część ludzi po obejrzeniu filmu Konopa i Zwyrola oskarżyła Boxdela i Dubiela że są pedofilami a nie że go kryli, to nie dziwne że się nabierają na taki film Dubiela. Jeśli się nie potrafi oglądać ze zrozumieniem to chyba trzeba rzeczywiście robić oddzielne filmiki z wielkimi napisami "wór dla pedofili", "wór dla kryjących pedofila" itp
@Anon_daru bo wydaje mi się że Wardęga postawił wszystko na Boxdela na kartę Olciakowej a ta się na niego wysrała.
Nawet jeśli Wardęga wiedział w 2021 to nie wiadomo czy miał na to jakieś dowody (bo bez tego skończyłoby jak Sukanek pewnie).
Chociaż te zaprezentowane w kwestii Dubiela pozostawiają wieeeeele do życzenia i jak widać łatwo było je odbić i w sumie to #!$%@? nie dowody xd
Ogólnie to szykuje się całkiem
@Anon_daru: w tej sprawie nie chodzi o prawde i sad bo zanim sie sprawa sadowa skoncxy to pewnie minie conajmniej rok, ale ulica wydaje juz wyrok co koncxy sie zniszczonym wizerunkiem, utraconymi wspolpracami i masa ludzi ktora grozi pobiciem, gwaltem i wyzywa od pedofili. Dlatego skoro wardega i konop robia szopke publicznie to powinni pokazac na nich mocne dowody skoro sami te gowno rozkrecili bo ciezar dowodu zawsze spoczywa na oskarzajacym
@CzatownikzCzatowni:

Oczywiście, że to damage control i zwykła manipulacja. Nie odniósł się do najważniejszych dowodów, a jeden z nich pociął.
"Chodź, zabawimy się ostro, tylko ja i moja 14tka"

duża część ludzi po obejrzeniu filmu Konopa i Zwyrola oskarżyła Boxdela i Dubiela że są pedofilami


Nie było pomówienia że strony Wardęgi ani Konopa o pedofilie ale trudno, żeby ludzie go nie wyzywali od pedo skoro wiedział i trzymał że Stuu, pisał