Wpis z mikrobloga

a ta konfa jest z tobą w tym pokoju czy poprostu ją tak dodajesz do każdego wpisu?


@grand_khavatari: jprdl, wcale, ale to wcale kilka dni temu konfiarze nie spamowali wykopu że TVN = PiS bo Kraśko pytał memtzena o chlip, chlip poglądy stale wyrażane głośno przez liderów konfederacji w ciągu ostatniej kadencji sejmu (w tym najnowsze) w obszarze światopoglądu zamiast chlip chlip gospodarki, chlip chlip.

Dlaczego? No nie wiem, może dlatego
@Dlugi_1111: dałem plus jak byłem w połowie wpisu i zaraz go musiałem cofnąć bo coś zacząłeś szczekać na Konfę xD Wiesz że można popierać Konfę ale nadal nie zgadzać się z z TVP ani z TVNem a to co zaprezentował ostatnio TVN to akurat mocno zbliżyło te dwie stacje telewizyjne do siebie pod względem siania propagandy i manipulacji
@agdybytak Nie masz pojęcia chłopcze o czym mówisz. W Polsce masz pełna wolność słowa, pełne prawo do protestów i strajków, możesz pisać w Internecie co chcesz, robić co chcesz, o ile nie narusza to norm prawnych. To, że nie podoba Ci się konkretna partia nie oznacza, że jest w Polsce jakikolwiek autorytaryzm.
tvpis jest utrzymywane z pieniędzy publicznych, czyli z podatków, obowiązkowych abonamentów i dotacji państwowych


@PomidorovaLova: oczywiście, że TVP jeśli jest utrzymywane z pieniędzy publicznych to powinno być neutralne politycznie i informować, a nie agitować. Jednak czy to cokolwiek zmienia w tym, że zarówno TVP jak TVN to propagandowe szczujnie? Dlaczego osoby, które bronią TVNu na zasadzie "Bo TVP z podatków, a TVN nie, więc im można" nie kręcą takiej gównoburzy wokół
@OlFunkyBastard: a gdzie ja bronię TVN? Ja uważam takich "dziennikarzy" jak kraśko za kompletny ściek pokroju carlsona tuckera czy holeckiej tylko w drugą stronę. Zupełnie nie o tym mówię. Można TVN lubić lub nie, podobnie polsat, ale na pewno nie porównywać tych stacji do szamba jakim są "media narodowe", bo one z telewizją nie mają nic wspólnego.