Wpis z mikrobloga

  • 19
@Imperator_Wladek dziękuję za ten komunikat. Tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu do głosowania na Szanownego Pana profesora Tomasza Grodzkiego bo akurat jak zawsze w moim okręgu startuje.

A nawet nie oglądałem orędzia.
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek Ale ci wszyscy ludzie srają po gaciach. Masz ciepłą stabilną posadę ale aby się utrzymać musisz walczyć z swoim sumieniem. Ale ale następni na ich miejsca nie będą wcale lepsi. Zresztą widać to od kilkudziestu lat. Będą nowe posadki dla nowego kolesiostwa.
  • Odpowiedz
wczoraj było info o tym jak wzięli tam do pracy jako dyrektora jakiegoś znajomka partyjniaków, który nie miał nawet matury. W ciągu dwóch lat "pracy" zarobił ponad milion złotych

@bylem_zielonko: było to niecałe 900 tys., pomyliłeś z resztą sitwy która wyciągnęła po 1,5 lub ponad 2 mln. za to po tej fuszce dostał stanowisko dyrektorskie w NBP jak już zrobił w międzyczasie wieczorowo maturę
Nie wiem dlaczego ten materiał jest
  • Odpowiedz
było to niecałe 900 tys.


@szuwarek: no tak pamiętam, że Osiemset ileś tam tysięcy, ale ta kwota to zdaje się były same dodatki do pensji (albo podstawa bez dodatków, które też otrzymał :P)

pomyliłeś z resztą sitwy


@szuwarek: tzn? On był znajomkiem Kurskiego chyba?
  • Odpowiedz
no tak pamiętam, że Osiemset ileś tam tysięcy, ale ta kwota to zdaje się były same dodatki do pensji (albo podstawa bez dodatków, które też otrzymał :P)

@bylem_zielonko: tak, dokładnie tak jak piszesz, na umowie mógł mieć równie dobrze minimalną i pewnie tak było skoro tę informację pominięto, ale to faktycznie mogło się zakręcić razem koło miliona. w dwa lata. bez matury. nie wyglądał na więcej niż 25 lat.
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Urwa jak... jak można wysrać coś takiego i mówić coś o równości w prezentacji materiałów wyborczych, gdy 24/7 w reżimówce yebie się opozycje i chwali pis!? GDZIE WY MACIE URWA GRANICE WSTYDU I HIPOKRYZJI BYDLAKI!
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek coś pieknego, oni już wiedzą, że będą siedzieć i dziadzia kaczyński reszte swojego żywota dokona w celi, razem ze swoimi partyjnymi kolegami. Za to trzymam kciuki. Jeszcze jeden dzień, zrobmy wszystko, zeby w piątek zamanifestować ilu nas jest!
  • Odpowiedz
@Scybulko

@Krupier: liczę na burgerka w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oj w tę raczej nie dam rady bo chcę na calodniowego tripa gdzieś pojechać, ale będą, będą bo moje kubki smakowe się domagają. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz