Wpis z mikrobloga

#intersklad #krakow #opinie

Znajdzie się tu może ktoś, kto zamawiał materiały budowlane w firmie Inter Skład z Krakowa? Potrzebuje wybrać dostawcę materiałów na planowaną na wiosnę budowę, a oni wydają się mieć najlepsze ceny w okolicy. Problem polega na tym, że nigdzie nie mogą znaleźć opinii na ich temat. W ogóle w necie jest zaskakująco mało informacji o nich, w zasadzie tylko sprzedawca na OLX i wsio. Tak więc jakby ktoś z KRK miał do czynienia z Inter Skład to będę wdzięczny za jakieś sprawdzone info.
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kamil-boveer: komentarze są usuwane, bo wyzywasz ludzi od oszustów. takie coś może być traktowane jako pomówienie. ja rozumiem, że jesteś wkurzony, ale opóźnienia się zdarzają w każdej firmie. a jak czujesz się oszukany, to zgłoś sprawę na policję, czy coś, a nie spamujesz fora - w tej sposób sprawy nie załatwisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kop23: Nie jeszcze nic nie zamawiałem. Ale dzwoniłem tam i pytałem o te opinie o opóźnieniach w dostawach. Powiedzieli mi, że owszem zdarzają im się opóźnienia w dostawach z przyczyn od nich niezależnych, ale że to raczej pojedyncze przypadki w zależności od tego co zmawiasz i kiedy. Trochę mnie uspokoili, ale na razie i tak wstrzymałem się z zamówieniem, bo materiały będę potrzebował jednak dopiero na jesień.
  • Odpowiedz
Ja także zamówiłem w ostatnim czasie w Inter Skład i jestem trochę zdziwiony tym co czytam – materiały przyjechały na czas, nie było żadnych opóźnień, a dostałem dokładnie to co chciałem. Dodam jeszcze, że zamówienie było spore, więc mając świadomość, że Inter Skład zapewnie potrzebuje trochę czasu na logistyczne ogarnięcie tematu, spodziewałem się ewentualnej obsuwy w dostawie. Ale nie, zamówienie dotarło zgodnie z terminem i wszystko z nim w porządku, więc moja
  • Odpowiedz
Ja także jestem zdziwiony, bo często zaopatruję się w Inter Skład i jak dotąd nie miałem z nimi żadnych problemów – ani dotyczących dostawy, ani tym bardziej jakości materiałów. Zawsze sprawdzam zamówienie, bo nauczony doświadczeniem nie ufam na gębę, ale w przypadku Inter Skład zawsze jest ok. Ostatnim razem co prawda zamawiałem od nich jakieś 2 miesiące temu, ale nie sądzę, żeby aż tak się tam popsuło, zresztą widzę, że kolega wyżej
  • Odpowiedz
Ależ tu się porobiło, aż ciężko się to czyta. Zwłaszcza, że osobiście współpracuje z Inter Skład już dłuższy czas i nie przypominam sobie żadnych problemów związanych z opóźnionymi dostawami, o braku towaru nie wspominając. Zdarzają się opóźnienia, ale jedno lub dwudniowe, nic znaczącego, no i zawsze byłem informowany przez pracowników z Inter Skład, że jest lekkie opóźnienie. Zresztą biorę na to poprawkę, bo w innych składach budowlanych opóźnienia w dostawach są nieraz
  • Odpowiedz
Potrzebowałem ostatnio także stali oraz pustkaków, jak w opinii o Inter Skład powyżej i muszę przyznać, że wszystko poszło gładko. Zarówno proces zamówienia, jak i dostawa i jakość produktów, wszystko się zgadzało. Kontakt telefoniczny także ok, musiałem zmodyfikować nieco zamówienie ze względu na błąd w wyliczeniach i także nie było żadnego problemu, ani ze zmianą ani ze zwrotem nadwyżki pieniędzy. Generalnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Inter Skład i złożyłem już
  • Odpowiedz