Wpis z mikrobloga

#intersklad #krakow #opinie

Znajdzie się tu może ktoś, kto zamawiał materiały budowlane w firmie Inter Skład z Krakowa? Potrzebuje wybrać dostawcę materiałów na planowaną na wiosnę budowę, a oni wydają się mieć najlepsze ceny w okolicy. Problem polega na tym, że nigdzie nie mogą znaleźć opinii na ich temat. W ogóle w necie jest zaskakująco mało informacji o nich, w zasadzie tylko sprzedawca na OLX i wsio. Tak więc jakby ktoś z KRK miał do czynienia z Inter Skład to będę wdzięczny za jakieś sprawdzone info.
  • 45
  • Odpowiedz
Znajdzie się tu może ktoś, kto zamawiał materiały budowlane w firmie Inter Skład z Krakowa?


Masz na myśli firmę Inter Skład, co mieści się przy ul. Szlak 77/222, w Krakowie? Jeśli tak, to daj znać, napiszę ci opinię, bo zdarzało mi się u nich kupować materiały budowlane nie raz i nie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Masz na myśli firmę Inter Skład, co mieści się przy ul. Szlak 77/222, w Krakowie


@damian-zych: Tak, właśnie ten Inter Skład maiłem na myśli. Wybacz brak doprecyzowania, ale wrzucałem wpis wczoraj na szybko, w przerwie między kolejnymi zajęciami dzieci.

Jeśli tak, to daj znać, napiszę ci opinię, bo zdarzało mi się u nich kupować materiały budowlane nie raz i nie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No
  • Odpowiedz
@Moser: no więc zacznę może od tego, że prowadzę firmę budowlaną. Nie będę podawał może nazwy, ale działamy w Krakowie i okolicach dosyć intensywnie od prawie ośmiu lat. Przez większość tego czasu robię zakupy materiałów właśnie w Inter Skład. Nie będę ukrywał, że to głównie ze względu na cenę. Bo szczerze mówiąc trudno o lepsze warunki cenowe niż w Inter Skład. Co ważne niskie ceny nie wynikają z marnej jakości
  • Odpowiedz
Heja, też jestem klientem Krakowskiego Inter Skład ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie mam o nich podobną opinię jak @damian-zych więc może nie będę się powtarzał. Generalnie cenowo u nich bardzo dobrze, w pozostałych kwestiach w normie, tak więc spokojnie możesz zamawiać co tam ci potrzeba.
  • Odpowiedz
Dobra, to jak już się zbiegli tu koledzy z branży to i ja dorzucę swoją opinię o Inter Skład, a co :) Także mam firmę budowlaną, ale działamy trochę dalej, niż w okolicach Krakowa, więc raczej nie wchodzimy sobie w drogę, jak sądzę :) W każdym razie zmierzam do tego, że mimo dosyć sporej odległości, wciąż opłaca mi się zamawiać materiały w Inter Skład, wiec w mojej opinii to mówi samo za
  • Odpowiedz
Widzę, że wszyscy mają mniej więcej taką samą opinię o Inter Skład więc nie będę się produkował, dodam tylko od siebie, że dostawy są terminowe i zawsze na czas. Już kilka razy się naciąłem, więc jeśli chodzi o terminowość to jestem wyczulony – w Inter Skład jak dostawa ma być na wtorek, to jest we wtorek i nie ma że boli. Jeszcze kilka słów o jakości Inter Skład – jak dla mnie
  • Odpowiedz
  • 0
Widzę, że międzyczasie wpadło kilka opinii o Inter Skład od zielonek. Dzięki za informacje, cieszę się, że ktoś w ogóle zareagował na moją prośbę. Temat wciąż aktualny, więc jak coś to piszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak aktualny to i ja dorzucę swoją opinię, bo przyznam się szczerze, że widziałem wątek z opiniami o Inter skład wcześniej, ale jakoś nie było weny. A sądzę, że warto ich trochę rozreklamować, albo chociaż wspomóc opinią, bo to skład budowlany, w którym serio warto się zaopatrywać. Generalnie nie siedzę w budowlance, ale kumpel który ma firmę polecił mi Inter Skład, bo ja raczej z tych, co w razie potrzeby lecą do
  • Odpowiedz
Ogólnie termin dostaw ze składów budowlanych to jest temat rzeka, ale muszę się zgodzić z Twoją opinią o Inter Skład – jeśli chodzi o dostawy to są zwykle terminowe i na czas. I chociaż raz zdarzyło się przesunięcie, to chłopaki z Inter Skład zadzwonili odpowiednio wcześniej i powiedzieli jak się sprawy mają – że opóźnienie wynika z tego i tego, nie mają na to wpływu i działają. I faktycznie ostro przycisnęli, bo
  • Odpowiedz
Widzę, że już trochę się rozruszał wątek z opiniami o Inter Skład. Uznałem jednak , że napiszę kilka słów od siebie, bo faktycznie, jak wspomniano w głównym poście znalezienie opinii o Inter Skład w internecie nie jest wcale takie proste - większość z nich roznosi się pocztą pantoflową, jak to w branży :) w każdym razie ja, mając firmę budowlaną w okolicach krk przerobiłem już naprawdę sporo składów budowlanych i co tu
  • Odpowiedz
Wielkie dzięki za tę wyczerpującą opinię o Inter Skład, myślę że to idealnie podsumowuje tę dyskusję. Konkluzja jest prosta, Inter Skład ma najlepsze ceny i dobrą jakość, osobiście będę ich polecała. My zaopatrywaliśmy się w Inter Skład jedynie pośrednio - to stamtąd mamy materiały do budowy domu, chociaż przyznam, że nie kupowałam ich osobiście. Z tego jednak co mówili chłopaki z budowy, materiały super jakości, jak dostawa miała przyjechać we wtorek to
  • Odpowiedz
Witam chciałbym się dowiedzieć więcej o sprzedawcy Inter skład kto ma okazję u nich kupować na ile ta firma jest wiarygodna
  • Odpowiedz
@kamil-boveer: witam sam jestem ciekaw jak to wygląda co prawda już zamówiłem ale na ile firma jest konkretna tego nie wiem mam nadzieję że wtopy nie będzie
  • Odpowiedz