Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem średniej wieku osób broniących Baxtona i Stuu. 15-18 lat?
Jeden i drugi wiedzieli co robią i wiedzieli jakie mogą być tego konsekwencje. A Ci którzy piszą, że u nich takie rzeczy były, czy są na porządku dziennym - gratuluję ciekawej młodości. Myślę, że inaczej byście mówili, gdyby to Wasze córki były wykorzystywane w tak młodym wieku, przez dorosłych facetów.
#pandoragate
  • 3
@Sebawrk: Ja mam 34 lata i go trochę bronie. Nie oglądałem go ale trzeba odróżnić faktyczną pedofilie od głupiego pisania do randomowych dziewczyn. Argument typu "gdyby to były wasze córki" do mnie w ogóle nie przemawia, bo wiem jak działają rodzice. Rodzice dają smartfona takiemu małolatowi tylko po to aby mieć spokój. Zresztą patologia była zawsze. Nie popieram działania baxtona ale dostał już wystarczającą nauczkę. Rozwaliło mu to karierę ale czy
@Sebawrk: Z jednej strony internety chcą go sądzić za pedofilie, a typ przecież z nożem czy pistoletem za nikim nie biegał, 15 letnie gówniary to też nie jest kompletnie bezbronna sześciolatka. U nas się nie rozróżnia jednego od drugiego i jak już dostaniesz łatkę pedofila to masz game over, pomimo tego że jakby gówniary chciały to by go zablokowały na fb czy na telefonie i tyle w temacie.