Wpis z mikrobloga

Co do... :/

Pisałem wcześniej, moja paczka nie miała nigdzie nr. telefonu, więc może Twoja ma podobnie. Ale z adresem to jakieś jaja...
@Enrico-Pallazzo: Nawet nie wiesz jak wczoraj ku**iłem na UPS i to że mi przetrzymali paczkę w Holandii jakieś 40h, odespałem, dzisiaj już jest lepiej i niby do mnie już jedzie, zobaczymy czy też nie będzie żadnych przygód kolejnych.

Brakuje jeszcze żeby mi wadliwą sztukę przysłali i znowu kilka tygodni na reklamacji :D
sayanek - @Enrico-Pallazzo: Nawet nie wiesz jak wczoraj ku**iłem na UPS i to że mi pr...

źródło: 1234

Pobierz
@Enrico-Pallazzo: u mnie wczoraj zrobił awizo mimo że go nie było. Zadzwoń na centralę UPS, tam dla bota podasz numer paczki a potem jak powie Tobie co dzieje się z przesyłką poprosisz o kontakt z konsultantem. Tam miła pani odbierze podasz jeszcze raz numer przesyłki i powiesz żeby założyła sprawę że chcesz odebrać w placówce. Do godziny dostaniesz telefon gdzie będzie do odbioru. Ja tak wczoraj miałem, sam odebrałem
@Enrico-Pallazzo: grubo, no ja zawsze jak coś zamawiam to na adres firmy, żeby zawsze ktoś był i w sumie ten z UPS już kilka razy był u mnie, a że nazwisko łatwe do zapamiętania to myślę że skojarzy i nie będzie problemów :D

Już pomijając że Meta dalej mi pokazuje że dostarczona będzie wczoraj XD

Szacunkowa data dostawy śr., 11 paź 2023
@Enrico-Pallazzo:
Po pierwsze kurier nie ma obowiązku dzwonić do adresata, jak nadawca nie wykupił takiej usługi, to tylko jego dobra wola. Jest to usługa dodatkowo płatna.

Co do błędnego adresu (wyjątkiem może być co najwyżej brak nr mieszkania), to może go zmienić tylko nadawca, bo jest to zmiana warunków umowy. Z drugiej strony, przesyłka powinna trafić do punktu odbioru, a adresat otrzymać powiadomienie. Wyjątkiem może być np. całkowicie błędny adres (nieistniejąca
@Enrico-Pallazzo: na premierze questa 2 jechalem pod brame wjazdową DPD bo kurier stwierdzil ze mnie w domu nie ma. Napisalem mu ze czekam pod bramą wjazdową, po czym pojechal z paką niedostarczonych paczek do domu do Gdyni (siedziba dpd byla w Gdansku) xD