Wpis z mikrobloga

Wygląda jak zarzutka dla pelikanów XD


@GlupiLogin: Zdecydowanie. Swoją drogą 6 stóp i 2 cale to ponad 188cm. To zdecydowanie więcej niż średnia, nawet dla próbki osiemnastolatków w Polsce. Jest tam 178 cm. Dużo większe szanse będą mieli pod tym względem panowie z okolic Bośni i Hercegowiny , Czarnogóry i Holandii (średnie 182-185.6 cm) - ale NADAL się nie łapią w widełki, a to najwyższa wartość z tabel linkowanych niżej.

P.S.
Pobierz bialy100k - >Wygląda jak zarzutka dla pelikanów XD

@GlupiLogin: Zdecydowanie. Swoją ...
źródło: 1363481269_3i1haf_600
@ewolucja_myszowatych: Pomijając zarzutkę, to facetów w mojej grupie wiekowej o tym wzroście jest mniej niż 1%. To oznacza, że w stutysięcznym mieście jest ich tysiąc - łącznie z żonatymi i w związkach. To statystycznie zdecydowanie obniża szanse kobiet na znalezienie partnera, bo "bije się o nich" zdecydowanie dużo większa część damskiej populacji.

P.S. dla mojego wzrostu 186 cm jest nadal niewiele, bo ~2.5%. Oczywiście nadal w mojej grupie wiekowej.

Za https://www.gigacalculator.com/calculators/height-percentile-calculator.php
Pobierz bialy100k - @ewolucja_myszowatych: Pomijając zarzutkę, to facetów w mojej grupie wiek...
źródło: percentyl 1
override najlepszy XD jesli nie ma wzrostu to niech chociaz bedzie zdesperowany z pieniedzmi

przeslanie jest jasne - albo alfa albo beta

beta placi alfa szmaci
@ewolucja_myszowatych: Tinder dla faceta to i tak strata czasu:
-70% lasek to boty, fejki i proxy do instagrama
-10% to paszczury
-pozostałe 20% to normalne kobiety, które i tak korzystają z tego głównie na zasadzie, a może się coś trafi z wyższej półki i złap mnie jeśli potrafisz xD