Wpis z mikrobloga

@noway321: Nie jestem debilem,


@cwlmod: bardzo śmiałe stwierdzenie. Pozwolę ci tkwić w tym przekonaniu

który twierdzi że jeden Kraśko przekreśla cała stację i pracę masy ludzi xD


@cwlmod: cały sztab ludzi pracował nad paszkwilem na konfę, puszczonym bezpośrednio przed wywiadem. Przecież ten materiał nie różnił się poziomem od "Resetu" Rachonia.
Jakoś na Polsacie potrafią prowadzić wywiady na poziomie z przedstawicielami każdej partii. TVN kreuje się na rzetelne źródło informacji,
@Wokawonsky: Myślę że twoim pierwszy zdaniem potwierdziłeś że ty jesteś. Kolejny akapit to drugie potwierdzenie.

Teraz tylko takie kulfony jak ty zostały w konfie xd
@Wokawonsky: Myślę że twoim pierwszy zdaniem potwierdziłeś że ty jesteś.


@cwlmod: a nie, bo ty! (używasz odzywek, jak ja w podstawówce, więc tak ci odpowiadam)

Teraz tylko takie kulfony jak ty zostały w konfie xd


@cwlmod: nie jestem w konfie, jedynie zamierzam na nich zagłosować.
Jeśli uważasz, że nie jest skandalem puszczanie paszkwilu na jakąkolwiek partię i prowadzenie wywiadu w taki sposób z przedstawicielem jakiejkolwiek partii, to dziękuję za
tvp takie było za tuska


@okcydencik: Jakie było? Mówili normalnie o aferach i nie wielbiono co materiał "prezesa" szaklując jednocześnie politycznych rywali ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spokojnie, bo się rozpędziłeś i chyba nie oglądałeś w tamtym czasie TV.
@noway321: Holecką powinni dać na pierwsze wydanie dziennika po wygranej opozycji, żeby wszyscy mogli patrzeć na żywo, jak dusza opuszcza jej ciało. Ba, powinni jej zredukować pensję do średniej krajowej i ją tam zostawić, żeby musiała dzień w dzień opowiadać o kłamstwach, które sama rozgłaszała przez ostatnie 8 lat. Może z jakimiś cytatami z niej samej nawet? Na pewno da się to lepiej rozegrać niż samym zwolnieniem ( ͡° ͜