Wpis z mikrobloga

@noway321: Mmm dobrze was Kraśko załatwił. Chcieliście TVP no to macie xd

Teraz możecie zobaczyć jaka jest różnica między TVN a TVP, bo widać że w TVP was nie było wiem TVN wam zaserwował to co sami mówicie xD
  • Odpowiedz
@noway321: Nie jestem debilem, który twierdzi że jeden Kraśko przekreśla cała stację i pracę masy ludzi xD

Zapytaj się Sommera jak przeprowadza wywiady z Lewicą xD

Niczym nie różnisz się od wyborcy pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Myślę że twoim pierwszy zdaniem potwierdziłeś że ty jesteś. Kolejny akapit to drugie potwierdzenie.

Teraz tylko takie kulfony jak ty zostały w konfie xd
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Myślę że twoim pierwszy zdaniem potwierdziłeś że ty jesteś.


@cwlmod: a nie, bo ty! (używasz odzywek, jak ja w podstawówce, więc tak ci odpowiadam)

Teraz tylko takie kulfony jak ty zostały
  • Odpowiedz
tvp takie było za tuska


@okcydencik: Jakie było? Mówili normalnie o aferach i nie wielbiono co materiał "prezesa" szaklując jednocześnie politycznych rywali ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spokojnie, bo się rozpędziłeś i chyba nie oglądałeś w tamtym czasie TV.
  • Odpowiedz
@noway321: Holecką powinni dać na pierwsze wydanie dziennika po wygranej opozycji, żeby wszyscy mogli patrzeć na żywo, jak dusza opuszcza jej ciało. Ba, powinni jej zredukować pensję do średniej krajowej i ją tam zostawić, żeby musiała dzień w dzień opowiadać o kłamstwach, które sama rozgłaszała przez ostatnie 8 lat. Może z jakimiś cytatami z niej samej nawet? Na pewno da się to lepiej rozegrać niż samym zwolnieniem ( ͡°
  • Odpowiedz