Wpis z mikrobloga

Czy operatorzy którzy mają w ofercie światłowód mają czasem jakieś sezonowe promocje? Pojawił się światłowód na mojej ulicy i szukam oferty dla siebie. Aktualnie mam LTE bez limitu 60Mbps za 65zł/msc i totalnie mi to wystarcza. Światłowód chcę tylko po to, żeby było taniej

No i stąd moje pytanie, czy zdarzają się jakieś promocje. Nie spieszy mi się więc mogę poczekać.
Najtańsze oferty jakie znalazłem to 49zł/msc za 300Mbps

#play #plus #tmobile #orange #swiatlowod #swiatlowody #internet #netia #upc
  • 6
@Spofity zawsze są jakieś promki dla nowych klientów żeby przyciągnąć ale raczej na zasadzie pół roku czy parę mc za 0 a nie że abonament jest mega niski od początku do końca, ewentualnie promki dla obecnych klientów jakiegoś operatora potrafią mieć światło np za 30 zł ale tylko dlatego że płacą w #!$%@? za inne uslugi. 49 za dobry net to niewiele i raczej jakichś lepszych ofert nie znajdziesz.
@uberGoy nju mobile ma za 39zl ale z tego co się orientuję to jest dostępne tylko tam gdzie nie ma orange. Może przejdę się do punktu T-Mobile (mam stąd internet od 5lat) i może coś taniego by się udało załatwić
@Spofity: Wiesz co raczej chodzi o to, ze dane mieszkanie czy dom nie korzystal jeszcze z swiatlowodu Orange a nie, ze nie sa w zasiegu Orange w ogole. NJU to jest submarka Orange, oni fizycznie nie mogliby dzialac tam gdzie Orange nie ma zasiegu (jesli jest to operator hurtowy to Orange dluzej oferuje uslugi pod glowna marka ale wydaje mi sie, ze Nju oferuja tylko na wlasnej sieci).