Wpis z mikrobloga

Siema Mircy, potrzebuje pomocy z zakresu #elektronika i #audio. Znajoma ma w restauracji system nagłośnieniowy, który obsługuje zarówno hotel, spa oraz restaurację. Do tej pory radzili sobie tak, że zgrywali muzykę na pendriva i wrzucali to do odtwarzacza mp3, ale staje się to strasznie niewygodne i chcieliby podpiąć telefon ze spotify. System składa się z wzmacniacza Ecler HZA4-120F, Ecler Mimo88 (digital matrix - nie mam pojęcia czym to jest) oraz odtwarzacza IMG Stage Line, którego jedyny input to karta sd/cd i usb.
Wrzucam zdjęcie i pinout z tego wzmacniacza. Czy jesteście w stanie mi podpowiedzieć czego szukać, aby móc podpiąć pod ten system zwykłego auxa z jackiem 3,5mm? Dzięki i pozdrawiam #kiciochpyta #diy #pytaniedoeksperta
GajowyKapota - Siema Mircy, potrzebuje pomocy z zakresu #elektronika i #audio. Znajom...

źródło: 387609489_1675876416157495_3867813368946574405_n

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GajowyKapota: Kiedyś coś szukałem a odpowiedzi były tylko dla zarejestrowanych to musiałem założyć konto. Widzę na zdjęciu że masz jakieś wejścia audio także powinno dać radę ale na tak nowoczesnym i rozbudowanym sprzęcie to się wcale nie znam
  • Odpowiedz
@rybeczka zamówiłem właśnie wtyczki i ukręcę na dniach kabel jack 3,5’m na wtyczkę blockowa +/- GND i wepnę zamiast tego odtwarzacza, bo wydaje mi się, że player będzie spięty z matrixem kablem RCA - 3pin terminal block
Mam nadzieję, że ominie mnie wpinanie się w matrixa i programowanie tego
  • Odpowiedz