Wpis z mikrobloga

Nie no duża część Polaków to antysemici.
Wystarczy wejść na główną. A to i tak ułamek tego co jest na Facebooku i Twitterze. Muzułmanscy terrorysci jak ISIS swego czasu nie dostawali takiego hejtu mimo że jedyne co głosili i robili to mordowanie i grożenie ludobójstwem zachodowi czy rozjeżdżanie nas ciężarówkami xD
Może być news z Izraela “podrzynanie gardła dwudniowemu żydowskiemu dziecku” a komentarze i tak w 90% są o #!$%@? żydów, kontroli mediów przez nich itd

Ciekawe jakie są poglądy tych ludzi. Sądząc po tym co najczęściej wchodzi na główną to konfederacja. Co by się zgadzało skrajna prawica w Europie Wschodniej to w #!$%@? antysemityzm.

#izrael
  • 20
@Kantar może byłoby inaczej gdyby Żydzi nie zabrali ziemi Palestyńczyków i nie kazali Polsce płacić że za mało Polaków zginęło w obronie Żydów chociaż sami popierali jednego z agresorów xd

Może Żydzi są antypolonami xd?
@Kantar: sami sobie zapracowali na taką opinię, dopóki nie zetknąłem się z tym narodem to nic do nich nie miałem, ale oni naprawdę uważają się za lepszych i gardzą każdym innego wyznania.
  • 0
@exoone: gdzie się zetknąłeś. Ortodoksyjni to słyszałem, że tak, ale ci zwykli to ja mam bardzo dobre doświadczenia

@KakaowyTaboret część żydów jest na pewno polakofobami. Co do reszty to się nie wyklucza to że żydzi #!$%@?ą bo często są #!$%@? względem polaków z tym, że nadal antysemityzmem będzie to że niezależnie od sytuacji będziesz cisnął po żydach i ich obrażał.

Ja np bardzo nie lubię Islamu i nie jest islamofobią jak
@Kantar polska psychoprawica dumnie kontynuuje chłopskie tradycje z wieków ciemnych, kiedy to żydzi byli najgorsi bo byli bogatsi i bardziej ogarnięci niż Polacy xD
@Kantar: Nazywasz kogoś antysemitą i nie potrafisz powiedzieć co przez to rozumiesz? Wyobraź sobie, że ja nie wiem czym jest antysemityzm, wytłumacz głupiemu Polakowi
@Kantar: Ja pierwszy zapytałem co rozumiesz przez antysemityzm i teraz usilnie bronisz się przed udzieleniem odpowiedzi na to pytanie. Ot łowca antysemitów
@Kantar: Nazywasz kogoś antysemitą i nie potrafisz powiedzieć co rozumiesz przez antysemityzm. Stwierdzasz, że duża część Polaków to antysemici bazując na komentarzach na głównej. Nie pokazałeś też żadnego komentarza z głównej, więc nie wiemy o które komentarze ci chodzi dokładnie.
Na koniec nie chcesz odpowiedzieć na pytanie, tylko wykręcasz kota ogonem - stosujesz podstawowy błąd argumentacji, czyli przerzucanie ciężaru dowodu na mnie.
@Kantar: 120 osobowa grupa Żydów z całego świata z którymi miałem styczność przez 10 dni. Mieli imprezę urodzinowa w miejscu mojej pracy. Ci z USA i z Niemiec byli najbardziej cywilizowani, Ci z Izraela.... wole sobie nawet nie przypominać.